May 172010
 

Mõtlesin, et võiks Plikale oma käru osta, ta nii hirmsasti tahtis siin Patriku oma lükata, aga suur on ju liiga suur. Pluss uue sündides oleks ehk kergem Plika käru tita jaoks anastada, kui talle rääkida, et tema on juba suur tüdruk, ei pea enam kärus olema, vaid saab oma käru lükata.

Vaatasin nats kuulutusi eBays, üks jäi silma, maksab hetkel miskine £8/145kr, ilmselt eriti kallimaks ei lähe. Perekoolis nägin paari kuulutust 250-550 kr… Et võiks vist siit ära osta küll.

Peamine küsimus on hoopis selles, kas 53 cm kõrge käru Plikale suureks ei jää? Mitmes kohas oli kirjas, et käru sobib lastele vanuses 3+ aastat, samas mina olen küll palju pisemaid kärudega ringi rallimas näinud.

Ja üleüldse, kas nukukäru ostul peaks kah midagi silmas pidama? Oma aruga vaataks võimalikult unisex varianti ja seda, et oleks kerge ning saaks kokku panna, nii et kui Plika enam lükata ei viitsi, saaks näiteks kokku pandult suure käru alla panna vms.

Jagage kogemusi. Too üks oksjon lõppeb juba homme, nii et kui otsustan osta, pole eriti aega. Ülejäänud olid kõik roosad, aga mina ju teada-tuntud roosavihkaja. Pluss ega enam eriti aega ka pole, kõik tellitud kraam peab ju enne kuu lõppu kohale jõudma…

  9 Responses to “Plikale nukuvanker?”

 1. Mina müüsin meie nukukäru edasi ja ostsin nukule nö vihmavarjuka just seetõttu, et esimene on küll ilusam vaadata ja nukule mugavam, aga tegelikkuses enamus lapsi ei viitsi neid siiski lükata, eriti pisemad kraaded. Vihmavarjukas on otstarbekam, esiteks saab ta kokkupandult kasvõi kotti pista ja teiseks jõuab ka iga mees sellega manööverdada.
  Aga maitse asi, muidugi.

 2. Nojah, selle ma otsustasin juba ära, et kui üldse ostan, siis kindlasti vihmavarjuka…

 3. Meile kingiti selline, kui Mia aastaseks sai – http://www.on24.ee/laps/manguasjad/nukud_nukuvankrid/24160
  Paari aasta pärast kingiti poiss-nukule helesinine samasugune juurde. Mõlemad on väga aktiivselt kasutuses olnud ja samas ülihästi vastu pidanud.
  Nüüd on nii, et Remi on poiss-nuku ja sinise käru omastanud. Rallivad kodus kahekesi ringi, lapsed kärus :)

 4. meil ka on vihmavarjukas. Oluliseks on osutunud – et peab vastu kui ise ennast sisse pressitakse. Ja parem oleks kui tubades ringirallides ei koliseks. Vaid sõidaks võimalikult vaikselt. Aga see eeldaks plastmassi, mis jälle ei pea vastu nii et valik on lihtne :) Kes mida eelistab.

 5. Meil on sarnane, mis Maril.. tüdruk oli kahene, kui see kingiti. Väga hea – ilus, vastupidav, lapsel kerge lükata, emal (vajadusel) kerge kanda.. isegi, kui nukk sees on.

  Suur nukubeebivanker on ka, aga väike sellega ikka hakkama ei saa.

  Muideks su plikale sobib roosa väga hästi :)

 6. Seda ka, et ikka tasub väike käru muretseda, see laste juures ju tõeline hitt!

 7. No üks roosa mitte eelistamise põhjustest on ka see, et kui poiss vanemaks saab, siis hakkab ka nagunii Plika asjadega mängima, võiks ju vähemalt üritada enam-vähem unisex asjad muretseda.

  Igasugune printsessiteema pole nagunii minu tassike teed, kuni Plika nõuda ei oska, seni saab pigem erksaid värve, lepatriinusid, minu pärast näiteks rotte jne :D Ühesõnaga oma maitse järgi.

 8. siin äkki midagi

 9. Super, sealt ostamegi. Kui nii odavalt saab, pole mingit mõtet siit vedama hakata. Tänud lingi eest :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.