Sep 202010
 

Sain samalt blogilugejalt, kes viie kuu taguse kurtmise peale mulle sobivat tikripilti pakkus, selle pildi suurema variandi ehk kvaliteediprobleemid ongi lahendatud. Mina olen nüüd oma blogi välimusega väga rahul, küll teie harjute ka ära ;)

Kessuga konsulteerides tegin muuseas avastuse, et Bloggeri enda vaikimisi seadetes on taustapildi max laius 1800px, seega kõik 1920x1200px reso kasutajad, keda on viimase kuu jooksul Google Analyticsi andmetel 2,41%, saavad ikka rohelisi ääri imetleda. Pole minu süü :D Kõigil teistel peaks ekraanid ilusti tikreid täis olema.

Aga ega need ääredki midagi hullu pole. Vot sihukesed:

kessu screen

  5 Responses to “Upgrade”

 1. Mul tööarvutis on rohelised ääred olemas, koduarvutis mitte. Mõlemad lauamasinad, aga kodusel on uus ekraan st lame, tööl see vana kole kast. resolutsioonist ei tea ma midagi :)
  Aitäh, head ööd. Hirmvajalik info oli.

 2. Mul on terve ekraan tikreid täis. Vastik hakkab, kas tead :P Hirmus tikriisu tuleb peale ja võtta pole neid kuskilt, sest hooaeg on läbi!

 3. Tere,

  riskides sellega, et Sa mind mõttes sõimad stiilis "jälle üks tüütu eestlane, kes ei viitsi/oska/taha endale Londonis öömaja otsida", otsustasin siiski Sinu käest küsida, et kas oleksid nõus pakkuma kaheks ööks öömaja ühele üksi reisivale naisterahvale – mulle nimelt.:) Öömaja oleks vaja 31.10-2.11.10.

  Kui Sul on ehk Eestist midagi vaja, olen nõus meeleldi kaasa võtma. Jään sinu jaatavat või ka eitavat vastust ootama meiliaadressil.

  Kui Sul endal ei ole võimalik või ei ole soovi (sellest saan ka täitsa aru) mind öömajatada, siis ehk Sa tead mõnd Londonis elavat kena kaaseestimaalast, kel oleks huvi seda teha. Oleksin tänulik mõne kontakti eest!

  Ette tänu!

 4. Margit, kui Sa vähekenegi oled Tikri blogi lugenud, siis peaksid teadma, et ta elab juba mitu kuud Eestis :)

 5. Ma kirjutasin talle ennist ja ütlesin seda, jah :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.