Nov 032010
 

Järgmise nädala jooksul on vaja soetada pesumasin ja madrats. Lugege nüüd ette kõik asjalikud elektroonikapoed ja mööblipoed (kus madratseid ikka müüakse), mis teile meelde tulevad :P Asukohad soovitavalt ka.

Ma lihtsalt ei viitsi enam netist otsida…

Port Arturi Euronicsit tean, Kaubamajakas on nii kodumasinaid kui mööblit, Papiniidu kandis on üldse mitu mööblipoodi. Ega rohkem esimese hetkega meelde ei tulegi, pole ju siin täiskohaga enam ammu elanud, selliseid asju pole üldse kunagi siit linnast ostnud.

Tahaks ringi käia ja nõu küsida ja katsetada ja võrrelda…

  3 Responses to “Küsimused pärnakatele”

 1. ma küll ei tea, kuidas sa Dormeosse suhtud. Mina ntx tellisin sealt, olen rahul ja päris soodne oli ka. Meil oli muidugi see teema, et voodi on UK oma ja seega need mõõdud natuke teistmoodi, aga nüüd mõtlen, et jumalast ilusasti oleks ikka 160×200 madratsi ka oma voodiraamile surunud.
  Ainuke miinus nendega oli, et kuigi öeldi, et tuleb 2 nädalaga, siis tegelikult läks üle kuu aja enne kui kaup kohale jõudis… sul vist natuke kiiremini vaja :D

 2. kodumassinatest: head kogemused sellise kohaga: http://www.olmetehnika.ee/

  ostsin massinaid hiljuti sealt terve köögitäie, kõik sujus tõrgeteta, olgugi et netis räägitakse selle koha kohta pigem halba. meil oli kõik tipp-topp.

 3. Kodumasinaid vaata Tallinna mnt silla otsast poest Kodumasinad. Elu on näidanud, et mitmed asjad on seal soodsamad kui teistes poodides.
  Sõbrad kiitsid ka Dormeo madratsit aga nende oma oli praak ja läks hallitama. Nad said küll tasuta asenduse aga uus pidada kõvasti ebamugavam olema.
  Meriinovillased vooditooted ei ole küll Eesimaised aga on head. Seal Lepa turu juures ehituspoes 2. korrusel on pood.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.