Nov 142010
 

Läksime täna pesumasina eest maksma, Port Arturi Euronicsisse. Aga seal keskuste vahel oli mingi laat… Ja tee peale ette jäid kohutavalt ägedad notsud. Uurisime ja nillisime tükk aega, mõtlesime, et raha üldse pole, äkki saaks lasta kellelgi Plikale sünnipäevakink teha vms. Küsisime isegi müüja kontakti, et saaks hiljem ka osta.

Läksime siis poe poole ja järsku tuli mõte – aga küsime pesumasina pealt allahindlust :D Meil oli nagunii sularaha – kummagi kaardil polnud tervet summat, ülekannet polnud meeles teha, mõtlesime, et meil on siis kergem raha välja võtta kui hakata kahe kaardiga maksmisega mässama.

Ma ei küsi kunagi allahindlust, kui ma just turul pole. Töötasin ju pea kaks aastat fotopoes ja nii meeletult närvidele käisid need tüübid, kes iga mõttetu asja pealt üritasid midagi maha saada. Tõsi see on, et masu jne, et suuremate ostude pealt TULEBKI küsida, alati antakse… Aga mulle on see nii vastumeelne.

No igatahes otsustasime, et tuleb küsida ja kui saame piisavalt alla, siis ostame Plikale sea. Saimegi 300 krooni alla, 100 panime ise juurde.

Väga keskkonnasõbralikud sead kusjuures – need on valmistatud mööblijääkidest. Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis selle müüja mees vist teeb diivaneid ja müüja teeb ülejäänud naha- ja riideribadest notsusid ja muid loomi, täidiseks porooon jms, väga kõvasti on täis topitud – toekas ja raske, ei vaju ära ega libise kergelt toa teise otsa, lapsed saavad seda vabalt toolina või ratsuna kasutada, täiskasvanutele sobib näiteks tumbaks. Igati sümpaatne idee mu meelest, hinnad ka suht mõistlikud (riidest ühevärviline 300, kahevärviline 350, nahast ühevärviline 400, kahevärviline 450).

CIMG1996

CIMG1997

Tükk aega valisime, lõpuks otsustasime valge kasuks. kusjuures mina pole üldse ei naha ega valge värvi fänn… aga no see notsu lihtsalt meeldis!

CIMG2000

Ei olnud jällegi just kõige vajalikum väljaminek, aga ainult notsu pärast sai allahindlust küsitud, muidu poleks see ilmselt pähegi tulnud… Nii et pole hullu. Ja lastetuppa ongi üks aksessuaar olemas :) Plikale väga meeldib!

CIMG2006

Kiiklammast tahaks ka hirmsasti Plikale. Aga sellest ma parem praegu üldse ei mõtle :P

Muide, nagu mainitud, mul on selle müüja kontakt olemas, nii et kui keegi peaks endale veel sellist vahvat siga tahtma, siis võite mulle meili kirjutada ja saadan numbri. Ja ta pidavat kogu aeg mööda laatu käima… Mina pole küll varem peale sattunud.

  2 Responses to “Siga majas!”

  1. issand, ma algul lugesin ja mõtlesin, et PÄRIS notsud.. et teil hull lihanälg vä, hakate kohe ise sigu maha lööma :D
    aga notsu on igati lahe :D

  2. Ma ostaks selle lisagarantii, kui peaks uue masina ostuks minema.. Mul vennal just läks masin katki ning parandus oleks väga kalliks läind, kuna just sai see nö tavagarantii läbi. Õnneks nad olid ikka lisa ka ostnud. Muidu oleks vist uue masina muretsenud..

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.