Tahan veneaegset vahvliküpsetajat!

On kellelgi üle? Ostaks ära. Kohe kaks tükki (on neid tahtjaid veelgi). Aga peab olema korralik ja kahe sangaga (st nii ülemise kui alumise poole küljes, et oleks hea lahti teha).

Kontakt on paremal. Jah-palun-aitäh 😛

7 thoughts on “Tahan veneaegset vahvliküpsetajat!”

  1. mul on üle.
    lisaks veel see vahva küpsetusvorm, millega sai seenekujulisi küpsetisi teha. see viimane on minu lapsepõlve nostalgia, sünnipäevadel olid ikka täidetud seened 😉
    anna aga teada, kui tahad 🙂

  2. Mul on ka. Aga see on veneaegse pistikuga, mis praegustesse pesadesse vist ei sobi. Arvatavasti saab seda vahetada. Kui tahad, tule järele 🙂

  3. Oo, kas tõesti nii lihtne? Küsi ja sulle antakse 😛 Kiirustan praegu välja, aga võtan teie mõlemaga õhtul ühendust.

    Nii äge! 😀 Õeke kindlasti rõõmustab.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top