Nov 282010
 

Miks mul on nii palju ASJU??? Ei saaks öelda, et need mind hetkel nii väga õnnelikuks teeksid, pigem vastupidi.

Ühesõnaga ma mõtlesin vaikset õhtut ära kasutada (kõik peale minu magavad) ja näomaski teha, milleks oli vaja peavõru, mille ma arvasin olevat kuskil Tartu asjade hulgas… Ja siis mul tuli isu nendes suvaliste asjade kastides natuke sobrada.

Seda peavõru, mida vaja, pole siiani leidnud (kolm teist leidsin… äkki too, mida otsin, läks hoopis katki ja mul polegi enam seda?), aga igasugu muud uskumatut träni küll. Sihuke tunne, et lükkaks kõik ühte suurde prügikotti, aga… Esiteks ma ei taha midagi ära VISATA, siis pigem juba anda, kõik need asjad on ju iseenesest korralikud. Teiseks läheb mul tõenäoliselt ühte, teist ja kolmandat lõpuks siiski vaja – igasugu armsaid nipsasjakesi, küünlaaluseid ja muud taolist. Tähendab, ega ju otseselt ei LÄHE VAJA, aga kui ma olen sisseseadmise lõpufaasis, tahaks ikka sihukest kraami, et olemine kodusemaks teha.

Praegu on aga hunnik karpe, mida võiks nimetada: suvaliste asjade karp nr 1, nr 2, … nr 10 :D Lisaks suuremas koguses igasugu kreeme ja värke, kui ma mäletasin. Appi!

Nagu Pandora laeka oleks avanud :P

Poodidest hoian ennast küll tükk aega eemale. Hea küll, toidu ja ehituskaupade poed on lubatud, aga muud jama mitte. Mul pole mitte mingeid riideid ka vaja, kuulete, jah? Isegi mitte pükse! Isegi pesu on mul nüüd piisavalt! Nii et kui ma tahan kuskile poodi minna, siis te teate, et ma ei tohi!

Okei, sooje talveriideid oleks siiski vaja, nii mulle (suusapüksid, korralik müts, see soe pikk aluspesu, mida Loodusperes müüakse, tõeliselt sooja ja mõnusat jopet tahaks tegelt ka) kui Plikale (talvekombe ja vbla midagi veel). Aga sellele ma ei taha isegi mitte mõelda, liiga kallis on.

EDIT: Huvitav avastus – mul on triikraud!!! Ma ei teadnudki! Tegelikult nüüd tuleb meelde küll, eelmine aasta Tartus Selverist laadapäevade ajal ostsin, 129 krooni maksis :P

Ja jõulutulesid on ka siiani kolm komplekti välja tulnud (kõik isegi töötasid). Need kuluvad küll marjaks ära, neid ma riputan hea meelega igale poole :)

EDIT 2: Ja ühest vanast rahakotist leidsin €11.36!!! Maast leitud raha :D Õigemini noh, kuskilt reisilt alles jäänud raha, aga sama teeb välja – varsti saab selle eest juba süüa osta :P

  2 Responses to “Appi!”

  1. Kreemid? Suurem osa kreeme on kasutuskõlblikud ainult 12 kuud peale avamist. Ega Sa neid kasutama ei kavatse hakata?

  2. Ma olen sellest kreemide ja tähtaegade värgist kunagi pikemalt kirjutanud, enam ei viitsi.

    A kes on öelnud, et need avatud on? :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.