Hirmus

Võtsin modellide viimase hooaja ette. Kohe teises osas esimesel ametlikul show‘l on neil see kuradi lava, kus nad kõnnivad, neljandalt korruselt välja ulatuv… JUPP. Saate aru, lihtsalt sihuke suht kitsas ja lõppeb õhus ära, mingeid seinu ega piirdeid pole. Ma ei karda üldiselt kõrgust, aga sellise asja peal käies oleks ma küll hirmust segi.

Mida kõike nad seal välja ei mõtle… On siis vaja sedaviisi piinata?

HOIATUS: kommentaarides on võitja kirjas – kes ei taha teada, ärgu lugegu!

5 thoughts on “Hirmus”

 1. Aitäh anonüümne, tahtsin just viimase osa ette võtta täna. Üllatus missugune.
  Aga mina kardan kõrgust ja ma olin siiralt imestunud, et kõik kobisemata ära käisid seal. Tead küll, varem on inimestel esinenud hüsteeriahooge ja muud sellist, kui satuvad kõrgusega seotud ülesanded..aga läbipaistev poodium ilma mingite piireteta neljanda korruse kõrgusel, las käia 123.
  Ja natuke spoilides, siis tuleb neil mingi aeg veel üks eriti jabur poodium. Seekord mitte hirmutamiseks, vaid naeruvääristamiseks lausa.

 2. No kurat. NO KURAT! Ma ei tea, anonüümne, kes sa oled, aga nähtavasti mitte püsilugeja, sest sellisel juhul sa TEAKS, kuidas ma VIHKAN seda, kui ma võitjat ette tean.

  (viisakad inimesed üldiselt eeldavad seda isegi, muideks)

  Rääkimata sellest, et mina olen ka "rõve pikk asi".

  Blah. Palju tänu!

 3. Kas tõesti on maailmas olemas inimesi, kes on tahtlikult nii õelad? Ma olen täiesti jahmunud. Kuidas see anonüümne endaga elada suudab?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top