Muudkui viitan

WordPressi kasutajad said kõik uuel aastal laheda kirja, kus oli kokku võetud nende blogi käekäik. Ma kaalun juba ammu sinna kolimist, minule kui statistikahullule oleks selline kiri puhas rõõm 😀 Aga see selleks. Tegelikult tahtsin hoopis öelda, et minu blogi oli leht, mille kaudu Kessu ja Neleni kõige rohkem jõuti. Seda eeldusel, et see järjekord seal oli organiseeritud, mitte suvaline.

Ma tean küll, et paljud mu blogrolli RSS-lugejana kasutavad 😛 Üldse tahaks teada, kui palju lugejaid mul ikka tegelikult on, need numbrid, page view‘d, ei näita ju midagi… Mõni käib äkki kümme korda päevas vaatamas, kas ma olen midagi uut postitanud ja nii need numbrid muudkui kasvavadki… Pool miljonit sai millalgi nii täis, et ma tähelegi ei pannud.

Peaks jälle mõne lugejaküsitluse korraldama 😛 Aga ma pean kõigepealt välja mõtlema, mida huvitavat teilt küsida. Ma kunagi üritasin Bloggeri polli ka lisada, aga see ei hakanud miskipärast tööle. Viimasest lugejaküsitlusest lubasin statistikat teha, aga lubaduseks see jäigi. Hih, ma peaks teile mingisuguse spets programmiga vastusevariantidega küsitluse tegema – sellise, nagu Emoril. Soost, vanusest, perekonnaseisust, elukohast ja laste arvust jalanumbrini 😛 Siis teeks see küsitlus minu eest statistika ära, ei peaks ise kommentaaridest infot välja noppima ja liitma-jagama. Ükskord, kui mul aega on…

10 thoughts on “Muudkui viitan”

  1. No statistika statistikaks, mul on Sitemeter ja Google Analytics ka peal, ma tahan ka sellist vahvat kirja saada, nagu WordPressi kasutajad said 😀

    Kusjuures ma ei ole kunagi märganud, et Bloggeril endal ka statistika olemas on. Lähen uurin kohe natuke 😛

  2. ei ole suvaline järjestus, sinu blogist tuleb iga päev enim lugejaid. 😉 aga worpressi stats on muidu väga korralik. koli üle muidugi 😉

  3. Ma mõtlen sama, et võiks sinna kolida, aga see vajab kindlasti palju uurimist. Näiteks, kuidas kõiki postitusi sinna üle kanda? Kas ükshaaval peab kopeerima või on mingi teine võimalus?

  4. Tee endale WP konto ja vaata, seal kuskil on export blog vms, sealt saad valida Blogger, sisestad oma kasutajanime ja parooli, WP tõmbab ise kõik su postitused ühes piltidega ja kommentaaridega ära. Katseta! Kui WP-s miskipärast ikkagi ei meeldi, ei pea ju kolima ja võid Bloggeris edasi olla, ära ei kustu iseenesest kuskilt midagi.

  5. kolimisega võib olla problemaatilisem – üks tuttav hakkas bloggerist wp kolima ja pani eksport-import aga kõik sildid muutusid rubriikideks ja neid sai kole palju. põhimõtteliselt peaks seda saama ka muuta, aga miskipärast see ei toiminud. siis ta otsustas, et paneb lihtsalt vanale blogilie lingi ja uuele ka vanasse ja alustas uuel aastal uue hooga puhtalt lehelt.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top