Jan 192011
 

Täidan usinalt uue aasta lubadusi ja hoolitsen enda eest.

Eile torkas pähe, et kuna ma enam lahtiste juustega üldse ringi käia ei taha, on ilmselgelt aeg juuksurisse minna. Salongi helistades sain teada, et mu juuksur töötab nüüd mujal. Helistasin uude kohta ja sain aja imekombel juba tänaseks – tavaliselt on tal mitme nädala pikkused järjekorrad, aga keegi oli aja ära öelnud.

Üle poole juustest jäid prügikasti, mul on nüüd võrratult hea ja kerge tunne. Ma olen ikka väga rahul oma juuksuriga, juba viis aastat olen tema juures käinud – alati saan minna ja öelda, et tee midagi, mis oleks lühike, mugav ja näeks hea välja. Ta siis alati teeb. Mina olen alati rahul :) Kes, küsite? Aili, töötas varem Ki stuudios, nüüd Diones. Täna maksin 11.18 :D

Hambaarsti juures läks nii kiirelt, et isegi närvi ei jõudnud minna. Üks suts, veidi puurimist, plomm sisse ja valmis – 25 euri vaesem. Igemed nägevat juba paremad välja kui kolm nädalat tagasi – täiesti juhuslikult leitud maailma parim hambahari, spetsiaalne pasta ja suuvee kasutamine on aidanud. Järgmisel kolmapäeval lähen hügienisti juurde hambakivi eemaldama, 11. veebruaril on meie perele suisa tund aega broneeritud – läheme kolmekesi, Poiss jääb selleks ajaks ema hoolde.

Kaks auku on veel parandada, siis saab esihambaid tuunima hakata. Laminaatide ja kroonide jaoks küll ilmselt niipea raha pole, aga juba plommivahetus peaks naeratuse veidi ilusamaks tegema. Pidin järgmiseks korraks panoraampildi ka ära tegema – siis saab sealt vaadata, mis seisus hambad täpselt on, äkki saab proovida ka mingit seestpoolt valgendamise varianti. Nii põnev!

Esmaspäeval lähen ujuma. Ootasin seni, et mu selg paraneks, nüüd on korras. Oleks tahtnud juba see nädal, aga vist ei mängi välja. esmaspäeval hoiab ema lapsi, loodetavasti saan nädala jooksul vähemalt ühe korra veel minna – emal pole rohkem aega, peab Abikaasaga klapitama. Igatahes olen elevil.

Järgmise nädala alguses vaja veel kosmeetikusse minna, neli nädalat on märkamatult möödunud.

Mulle väga meeldib, et ma suudan hambaarstist ja vahatamisest nii palju rõõmu tunda :D Juuksur on muidugi alati puhas rõõm, ujumine saab loodetavasti ka olema.

Ja uisutada tahaks! Aga Maris ütles, et tema veel see aasta oma jala pärast ei uisuta ja praegu on sula ja… Üksi ei taha minna… No vaatame, kui jälle külmetab, ehk leian seltsilise.

  6 Responses to “Aeg iseenda jaoks”

 1. see panoraampilt on vist viimase aja "must have" – mul pole kunagi tehtud varem, aga nüüd viimane kord tehti. Õnneks kõik paistis ok,
  Aga ma jäin küll €41st ilma oma käiguga, kuigi ka üks pisike auk oli.
  Igal juhul – palju positiivseid emotsioone :)

 2. Minul tehakse sellepärast, et mul on esihammastest vähemalt üks surnud, vbla kaks – enne, kui täpselt ei tea, ei saa edasi tegutseda. Abikaasal on üldse paras karauul suus, sest ta pole viitsinud rahapuuduse tõttu arstil käia – sellepärast kästi tal ka teha.

  Aga kui hambad on korras ja ainult väikesed augud, siis reeglina mu meelest ei tehta – või noh, eks iga arst ise teab…

  Minu jaoks oli üllatus seegi, et pildi nüüd CD peal saab – vanasti oli ikka sellel paksul kilel või mis iganes materjal see ka poleks :P Nüüd saan soovi korral hambad desktopile panna :D

 3. su ema on kullatükk. kiidad sa teda vahest, et ta sulle abiks on ja põnne kantseldab. kadedaks teeb :)
  mul ka hea ema, aga paganama kaugel :( hea kui harvagi abistamas käib.
  lihtsalt tahtsin su ema tunnustada :)

 4. Ma loodan, et kiidan :D Eks sellepärast Pärnusse kolitud saigi, et kõik perekond siin. Ema ise ka mõjutas meid :P Ja ma olen ütlemata rahul selle otsusega, väikeste laste puhul on vanavanematega ühes linnas elamine hindamatu luksus :)

 5. Ühes linnas jah super vedamine. Ja tegelikult on vedamine, kui lapsel vanavanemad üldse olemas on (vist eeldusel, et suhted ok :)
  Meil on lapsel ainult ühed vanavanemad, Tallinnast pole Raplamaale tegelikult ju pikk maa, aga neil käib seal juba kaheksa(!) varemsündinud lapselast :D

 6. seda seestpoolt valgendamist kiidan mina väga,kuna on endal ka see protseduur käsil ja asi täitsa toimib ja tulemusi on ka päris surnud hammastel varsti näha. aga eks hambaarst soovitab sulle sobiva variandi :)
  kuid edu hambaarstil!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.