Läbi!

Nii hea raamat oli, ei saanud pooleli jätta 😛 Retseptid, erinevate teraviljade pikad kirjeldused ja muu taolise vaatasin ainult diagonaalis üle.

Aga väga hea raamat oli, tõesti! Ja ma kindlasti tahan seda koju, seal on palju kasulikku, mida ikka ja jälle järele vaadata.

Ja Marika Blossfeldti raamatut tahan ka kindlasti.

Ja veel… Ja veel…

Ühesõnaga ma olen endiselt väga põnevil.

3 thoughts on “Läbi!”

  1. On… Aga reaalsus on endiselt selline, et eile tegin makarone hakklihaga, täna sõime nende jääke ja Abikaasa vanaemalt saadud oasuppi, mahepoest ostsin paki läätsi, ühe kapsapea ja Nopri hapukoort…

    No ja mis toitu ma sellest kõigest nüüd homme tegema hakkan, pole õrna aimugi 😛

    Värske mahekraamiga on kehvad lood – lihtsalt ei ole praegu Pärnus saada. Või ma ei oska otsida? Maximas pidavat ka valik mahejuurikaid olema, äkki peaks sinna minema… Enamik kõigist noist uutest retseptidest sisaldab igatahes rohkem komponente, kui mul mahedana leida õnnestub.

    Kuskilt just lugesin, et mahetoitu tavalisega segades kaotab see oma väärtuse… No ehk mitte nii hullusti. Eks ostan homme Selverist ülejäänud "tavalised" juurikad juurde ja keerab midagi kokku.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top