Mar 092011
 

Nii hea raamat oli, ei saanud pooleli jätta :P Retseptid, erinevate teraviljade pikad kirjeldused ja muu taolise vaatasin ainult diagonaalis üle.

Aga väga hea raamat oli, tõesti! Ja ma kindlasti tahan seda koju, seal on palju kasulikku, mida ikka ja jälle järele vaadata.

Ja Marika Blossfeldti raamatut tahan ka kindlasti.

Ja veel… Ja veel…

Ühesõnaga ma olen endiselt väga põnevil.

  3 Responses to “Läbi!”

 1. See avastamisrõõm ja erutus on nii lahedad, onju!

 2. On… Aga reaalsus on endiselt selline, et eile tegin makarone hakklihaga, täna sõime nende jääke ja Abikaasa vanaemalt saadud oasuppi, mahepoest ostsin paki läätsi, ühe kapsapea ja Nopri hapukoort…

  No ja mis toitu ma sellest kõigest nüüd homme tegema hakkan, pole õrna aimugi :P

  Värske mahekraamiga on kehvad lood – lihtsalt ei ole praegu Pärnus saada. Või ma ei oska otsida? Maximas pidavat ka valik mahejuurikaid olema, äkki peaks sinna minema… Enamik kõigist noist uutest retseptidest sisaldab igatahes rohkem komponente, kui mul mahedana leida õnnestub.

  Kuskilt just lugesin, et mahetoitu tavalisega segades kaotab see oma väärtuse… No ehk mitte nii hullusti. Eks ostan homme Selverist ülejäänud "tavalised" juurikad juurde ja keerab midagi kokku.

 3. Läätsehautis? :) inspiratsiooniks.

  Siret, hõikan siin ka – ma kirjutaks, kui ma su meiliaadressi näeks :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.