Mar 282011
 

Pärast suurt sünnipäevatamist oli igasugusest küpsetamisest ja kookidest mõneks ajaks kõrini, aga täna õhtul tuli jälle magusaisu, nii et otsustasin tatraküpsised ära proovida.

NII head! Sellest ühest portsust saab muidugi suhteliselt vähe, neid peaks korraga ikka mitu-mitu plaaditäit tegema, siis saab isu täis ja jääb ehk üle ka. Võrratult maitsev ja tervislik maius. Kusjuures järgmine kord paneksin vist veel vähem suhkrut, nt 75 grammi.

Ei mingit probleemi, kuidas ülejäänud tatrajahu ära kasutada. Valmivad lihtsalt ja kiirelt.

Mulle nii kohutavalt meeldib küpsetada! Nii suur rahuldus on teha ISE maitsvaid asju, selle asemel, et neid poest osta. Sellest rääkimata, et on odavam ja tunduvalt tervislikum.

  4 Responses to “Jumalikud tatraküpsised”

  1. Kolmapaeval teen! Tatrajahu on koguaeg kodus olemas kuna nisu ma ei soo ja midagi magusat oleks vaja :)

  2. Ma juba lootsin retsepti leida, tatrajahu ootab just head ideed. Ja pettusin. Aga muidu hääd tervist ikka!

  3. Tänks, mul Moosesest pool pakki tatrajahu järgi jäänud. Täna hakkan küpsetama.

  4. […] Ingrid hiljuti tegi ja kiitis, tuli meelde, et olen ise ka kunagi teinud – vaatasin järele, see oli kaks aastat tagasi ja maitsesid väga. Nii et nüüd on mul ideid, kuidas katsetada – pean […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.