No kuradi kuradi kurat!

Ostsin ökopoest rõvekalli päikesekreemi lastele – 125 ml, €16.50. Tean, et on odavamaid, aga no mul TÕESTI oli kohe vaja, valikut väga palju polnud, teine ja odavam pidavat naha roheliseks tegema (lastele mõeldud lisaväärtus või nii, aga ma tahtsin seda enda peal ka kasutada, eks).

Ühesõnaga ostsin siis selle kalli kreemi ära ja just praegu lugesin pudelilt: EI SOBI ALLA KOLMEAASTASTELE LASTELE.

Ropp ja rõve sõim. Ma TÕESTI ei osanud seda silmas pidada, seda üle kontrollida. Ostsin, eks, ökopoest (et oleks looduslik ja ohutu) ja LASTELE.

Einoh, Plikale määrin ma seda julgelt, ta on peaaegu kolm, mis seal ikka nii väga on. Aga mingi põhjus peab ju olema, miks väiksematele ei soovitata. Poisile nagu ei tahaks siis panna…

Raisk, noh. Ma olen nii kohutavalt pettunud. Endas, et ma silti ei märganud lugeda. Kallis kreemis, mille peal on kirjas lastele, aga mis ometigi ei sobi alla kolmestele lastele.

Ma ei teagi, mis ma nüüd teen. Vahetada ka ei saa, oleme seda juba kasutanud. Poisile eraldi kreemi ei taha, niigi lähevad need alati vanaks, tahaks suvega selle ühe pudeli pere peale täitsa ära kasutada.

Ühesõnaga jah, lugege silte. Argh.

4 thoughts on “No kuradi kuradi kurat!”

  1. No mänguasjad on ju hoopis teine teema, sisaldavad väikeseid osi, mida beebi võib alla neelata jne. Kreem on peale määrimiseks, mitte mängimiseks…

  2. Anonüümne

    See tekst on seal sellepärast, et seda kreemi pole alla 3-aastaste peal testitud. Ravimitel on ju samamoodi. Ehk siis – kreemi ohutus alla kolmestel on tõestamata. Mitte et kreemi kahjulik toime alla kolmestel on tõestatud.

  3. Ma ostsin ka kord Indias kohaliku toodangu päikesekreemi, parajalt tugeva faktoriga ka vist. Hiljem lugesin väikeses kirjas teksti, et see mõeldud asiaatliku nahatüübiga inimestele. Muide kreemipurgi paberümbrisel oli europiidne naine!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top