Valge põrand

Oma silmaga pole veel näinud, aga andsin Abikaasale täna kaasa fotoka ja karmi käsu, et ta ikka kindlasti pilti teeks.

CIMG4442

CIMG4443

CIMG4444

Laupäeva hommikul kolime koju tagasi ja mööbli elutuppa ja… Siis läheb jälle lõbusaks 😛

Poisil on endiselt palavik – kõigub 38-39 vahel, allapoole ei saanud ei veega hõõrumise ega öise küünlaga. Nüüd õhtul kuue paiku andsin siirupit ja läks jahedamaks küll, kraadida enam ei viitsinud. Kui eile ta vähemalt magas pikalt, nagu haigele lapsele kohane, siis täna praktiliselt üldse mitte… Õhtul ühe pikema une ikka tegi. Vahepeal oli juba peaaegu terve lapse nägu, enamik päevast on aga jorisenud ja sülekas olnud.

Ema muretses hingeldamise pärast, kutsusime perearsti koju. Juhtumisi oli registratuur meie aadressi muutmata jätnud, nii et oli endiselt ema oma… Ja juhuslikult tegi koduvisiite täna ema perearst 😀 No igatahes kopsud olid suht puhtad… Samas mingi AB ta kirjutas välja… Ja me ei ostnud seda välja, sest kohe pärast arsti ära minekut muutus Poiss lõbusaks ja oli tõesti tunne, et ei peaks. Hiljem lõi küll palaviku jälle kõrgemaks, aga sellest saame vast ikka hõõrumiste ja siirupiga jagu – need paar köhatust, mida tänase jooksul kuulsime, on ilmselt sellest lakkamatust ilavoolust. Tuleks see kaheksas hammas ükskord välja, mis juba ammu punnitab, siis võiks seda süüdistada 😛

Homme tuleb Merlis külla, nii et ma jätan Abikaasa lastevalvesse ja lähen ise natukeseks koju. Olen kolm päeva hommikust õhtuni siin passinud, hädasti on tuulutamist vaja – homme on just selline päev, kus seda endale lubada saan, sest Abikaasa ei pea remonti tegema, oleme värvi kuivamise ooterežiimil.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top