Aug 042011
 

Kui mina midagi külmkapi puhul eeldan, siis on see täpselt vastupidi.

Kunagi arvasin, et külma reguleerimise nupul võrduvad numbrid kraadidega – mida väiksem number, seda külmem. Otse loomulikult oli vastupidi :P

Uuel külmikul on neid nuppe kaks – üks tavalise, teine sügavkülma jaoks. Mina eeldasin, et esimene on tavalise osa, teine sügavkülma jaoks. Alguses panin mõlemad 3 peale, nagu juhendis soovitati, kuna piim tundus aga liiga külm, sai seda esimest nuppu 2 ja seejärel 1 peale keeratud. Kui mustikad korralikult ära ei külmunud, keerasin teise nupu 4 peale… Ja nüüd tundsin, et mahl on kuidagi jube külm. Otsisin siis lõpuks juhendi välja – eestikeelses tõlkes, mida kunagi lugesin, polnud midagi, see oli üldse äärmiselt s*tt, ingliskeelsest tuli näpuga järge ajades muidugi välja, et esimene nupp on sügavkülma jaoks :P LOOGIKAT selles minu jaoks muidugi pole, Aga olgu peale, vähemalt tean.

Aga meil on pliit korras! Õigemini midagi tuleb veel teha, radikatele see kraan külge panna, kust õhku välja lasta vms, aga pliidi alla tegime tule ja saime üle kolme kuu SOOJA VETT. Luksus.

Pooled tuhaplokid viidi minema, homme peaks ülejäänud kah minema. Ja laupäeval hakkab Abikaasa laste mängunurka üles sättima. Udupeen!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.