Aug 052011
 

CIMG4551

Ah et need tüütud tuhaplokid… Kuna meil polnud õrna aimugi, kes neid tahta võiks või palju need väärt on, otsustasime kõigepealt oksjoniga proovida. Meie suureks üllatuseks sai lõpphinnaks €213 (millest osta.ee küll 9% endale võtab – peangi uurima, kuidas ma neile selle (k)anda saan, ise sain sula). Kusjuures ega me ju täpselt ei teadnud ka, palju plokke on – kuulutusse kirjutasin umbkaudsete arvutuste põhjal, et ca 300, tegelikult rohkem, aga osad katkised. Tuli välja, et terveid oli 283 ja kõik suuremad katkised tükid viidi ka ilusti minema.

See “maast leitud” raha kulub säästuremondi lõpetamiseks marjaks ära – praeguse krediitkaardivõla saan mulle laekuvatest võlgadest makstud, regulaarsetest sissetulekutest saame järgmise kuu elatud (kuna need on Abikaasa puhkuseraha võrra väiksemad, siis remondiks poleks eriti midagi üle jäänud), nüüd siis on võimalus kõik vajaminev remondinodi ära osta, ilma et peaksime septembri rahade saabumiseni jälle krediitkaarti piinama.

Juhhei!

  2 Responses to “Elagu osta.ee!”

  1. Ostasse saad pangaarvelt e-kontole raha kanda ja siis üleval oleva arve ära maksta, ma pakun. Või pakuvad nad isegi pangalinki?

  2. Ah, ammu tehtud – oli täpselt nii lihtne, nagu eeldasingi. Ma polnud lihtsalt kunagi varem seal keskkonnas midagi ostnud ega müünud, seega uus kogemus.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.