Aug 072011
 

CIMG4568

CIMG4573

CIMG4575

Mängumajake on suuremalt jaolt koos ja üksjagu prahti sai ära viidud. Liumägi on vaja veel külge panna, selle juurde redel organiseerida, kogu kupatus üle värvida ja liivakasti liiv tuua. Aias on ikka veel jube palju prahti, kõvasti on koristada vaja. No ja musta mulla peale viie päevaga muru kah ei kasvata.

Lapsed on igal juhul juba praegu rahul :P

  5 Responses to “Laste rõõmupäev”

 1. Väga lahe mänguala lastele! Annab kohe inspiratsiooni oma põnnide jaoks järgmiseks aastaks või nii. Ise tegite selle ka jah?

 2. Tahan ka seal mängida!

 3. Kats, kui ma ükskord blogis kirjutasin, et saime liivakasti ja nüüd oleks kiigepuud vaja, et liumäge ei raatsi osta, kuna mänguväljak lähedal, siis üks blogilugeja pakkus, et tal on üle, tule vii ära. Me siis tõime ära :) Imelised asjad juhtuvad, eks!

  Ise panime ainult kokku.

  Ja Liis, see liumägi paistab täpselt sama, mis su ema juures oleval mängumajakesel, mille pilti mina omal ajal imetlesin.

 4. kui lahe! sellist asja enda lastelegi järgmine aasta vaja :)

 5. Väga vahva, et mänguväljak uued ja hoolivamad omanikud leidis. :)
  Ma hakkasin mõtlema, et äkki see liumägi ei käigi majakese külge, vaid hoopis selle redelitega poole külge? Ja äkki majakese sissepääsu ette käib nöörredel vms…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.