Aug 072011
 

Ka tänase päevatööga võib rahule jääda.

CIMG4586

CIMG4587

CIMG4588

Laste lõunaune ajal õmblesin teise tumba katte valmis ja nüüd õhtul (õigemini pigem öösel) diivanikatte. Mõtlesin algul mõlemale toolile eraldi teha, aga riie oli veidi väiksem, kui arvasin, seega oli ühte suurt teha mugavam. Näebki parem välja ja hoiab toole koos – ma ei saa aru, miks ma enne üldse eraldi teha tahtsin.

Ja mul on kohe kolmekordne norm täidetud: tumba+tugitool+tugitool. Kui homme jõuaks ka kaks asja ära teha, siis saaks teisipäeva õhtul viimase asja õmmeldud – kolmapäeval on nagunii tuhat muud tegemist, ei tahaks veel viimasel õhtul öösel kella kolmeni õmmelda.

Ütleme nii, et igasugu jaburaid kohti on sel diivanikattel, ma ühtki õmblejat väga lähedale inspekteerima ei laseks :D Aga üldmulje on hea ja see oli mu ainus soov.

Mõtlesin tükk aega, kuidas teha, lõpuks otsustasin, et kolmest tükist on kõige kergem. Muudkui aga laotasin diivani peale ja lõikasin parajaks… Ja kinnitasin nööpnõeltega ja õmblesin kokku.

CIMG4580

CIMG4578

Kindlasti oleks iga väike hiinlane selle töö minust paremini ära teinud ja mul pole aboluutselt mingit isu endale diivanikatete õmblemisega elatist teenima hakata… Aga mu elutuba on nüüd ilus ja see on igati vaeva väärt. Hämmastav, milleks kõigeks ma võimeline olen, ilma igasuguse kõrvalise abita.

Lastetoa tugitoolid ning magamistoa ja köögi kardin ootavad veel oma järge. Patju oleks kah juurde vaja, aga sellega ma kardetavasti niipea tegeleda ei jõua, muud asjad on olulisemad.

  11 Responses to “Kõrgem pilotaaž”

 1. no selline toimetamine nõuab juba au ja kiitust.

 2. ossa! ma ei teadnudki, et sa õmmelda oskad…

 3. Niiii-niiiii äge! Ilusad katted, ilusad kardinad. Ma ei ole julgend seda diivanikatte jm sarnaseid õmblustöid ette võtta, kuigi nii mõnigi asi vajaks uut katet… Aga sa inspireerisid mind igal juhul :) Laste mänguväljak on ka hästi äge! Te olete niii tublid, et ma lihtsalt pidin kohe kommenteerima ja kiitma :)

 4. te olete uskumatult tublid ja produktiivsed! lust näha, kuidas kõik edeneb! ja valge põrand elutoas on ikka niiiii ilus!

 5. Mulle meeldib see värv :) Padi sobib ka sinna hästi. Patju pane kunagi kindlasti juurde.
  Ilus!

 6. Jajaa, palju patju peaks olema, nii sellele kui teisele diivanile ja tugitoolidele ka. Ma ei tea ainult, millal mul on aega sellega tegeleda, pean ilmselt ikka ise katted õmblema, tuleb odavam ja saab täpselt selle, mida vaja.

 7. Väga ilusad katted!
  Ma küll pole kindel, et pisikesed hiinlased paremini oleks hakkama saanud.

 8. Väga ilusad ja efektsed katted! Ja muidugi valge põranda ja vaiba kooslus on ka väga lahe! :)

 9. Väga lahe !!!!

 10. Te olete tõesti väga tublid!!! Ma tean, mis vägitegu on näiteks diivanile uue katte panemine (mäletad seda minu kreemikasvalget udupeent, mis meil kunagi Metsavahis oli :) ) Väga ilus ja väga vahva tuleb teie elamine!

 11. […] jällegi! Kuidas ma uljalt ja kellegi abita ilma igasuguse kogemuseta diivani- ja tugitoolikatteid õmblesin. Kui noored ja rõõmsad ja lootust täis me siis olime :P Ja vaat kuidas hoopis läks… […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.