Sep 192011
 

IMG_6464

Hommikul lasti mul kauem magada. Kui ma ükskord peale üheksat ennast Plika virina peale voodist välja vedasin ja imestasin, kuidas Abikaasa teadis nii täpselt kohvi valmis teha, sain vastuseks, et kui lapsed poleks oma kisaga mind varem üles ajanud, oleks ma selle voodisse saanud. Pannkoogid olid ka :)

Lõuna paiku sattusime täiesti plaanimatult koristushoogu – Abikaasa puhastas täiesti omaalgatuslikult põrandaid ja küüris vannituba, kuniks mina kõike muud sättisin. Töö kiire ja korralik!

Aasta tagasi jäi termides käimata, nüüd sai see siis lõpuks ära tehtud. Ema valvas põnne, meie mõnulesime kõigepealt saunades ja basseinides (tänu auru- ja soolasaunale on nahk nüüd siidpehme, mmmõnus) ning lõpuks käisime Paradiisis õhtust söömas.

Järgmisel aastal õnnestub ehk öö ka kuskil mujal veeta :P

  7 Responses to “Kaks aastat tagasi”

  1. Õnne Teile!

  2. palju õnne! uskumatu juba kaks aastat möödas…

  3. Issand, juba kaks aastat!!! Kauneid paberpulmi meie poolt ka! Et ikka palju oleks päikest ja vähe äikest (mida on vahel ju ka vaja, et õhku klaariks lüüa) :)

  4. Soojad õnnitlused!

  5. Palju palju õnne!!!!

  6. Õnne ja pikka abielu :)

  7. Palju-palju õnne teile ja palju-palju õnnelikke aastaid veel!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.