Sep 212011
 

Ma olen juba aastaid olnud Santa Maria liha üldmaitseaine sõltlane – ülikoolipäevil olid sellega praetud makaronid mu peamine toit, hiljem olen ikka sihtotstarbeliselt kasutanud, peamiselt hakkliha maitsestamiseks. No kohe mõnusam lõhn ja maik on sellel, kui niisama soola ja pipraga, ehkki see on vist suures osas harjumuse küsimus.

Hoolimata sellest, et olen juba mitu aastat e-ainetest ja mahetoidust teravalt teadlik, pole lihamaitseaine mu kapist kadunud. No viimati sai jälle suur purk ostetud, mis oli üpris ammu, Londonis oli seesama purk kaasas… Ja lubasin endale, et kui tühjaks saab, siis enam uut ei osta, valin mõne segu ökopoest, seal on neid ka.

No näed, aga just lugesin just uudist Santa Maria ökomaitseainete kohta. Ma teadsin juba mõnda aega, et see sari nüüd olemas on, küll aga ei teadnud ma, millised maitseained seal täpselt on. Lihamaitseaine on ka!!! Ma nüüd siis ainult palvetan, et maitseks samamoodi. Igatahes on see esimene, mille ära proovin. Kui ei ole hea, eks siis saab teiste firmade omi katsetatud.

Igal juhul on suurepärane, et enam ei pea mahedate maitseainete ostmiseks ökopoodi minema, saab Selverist ka. Elu jälle veidi mugavam!

  4 Responses to “Oh seda õnne ja rõõmu!”

  1. kust sa võtad, et saab selverist ka? kas kirjutati kusagil? ma olen siiani ainult tallinnast solarisest neid saanud. kui selkust, saaks oleks super!

  2. Ma ausalt naiivselt EELDASIN, et kui on Santa Maria, siis saab ka tavapoodidest. Ah et Selveris pole? Ma kontrollin Pärnu omast igaks juhuks üle ja kui tõesti pole, siis kirjutan neile ühe VÄGA konkreetse kirja :P MIS MÕTTES?

    Aga hea, et ütlesid, nüüd tean vaadata… Kui ainult Solarises, siis nädalavahetusel on võimalik sealt ka läbi käia.

  3. kas mu lemmikut kartulimaitseainet ka on ökona? rootsis sellist asja üldse ei ole :(

  4. Artiklis olid ju kõik üles loetud – kartulimaitseainet pole…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.