Oct 282011
 

Ma olen sarjasõltlane. Mitte küll nii suur nagu Daki ja mõned teised, ma ei jõuaks/viitsiks elu sees igal hooajal kõiki uute sarjade tutvustusi läbi lugeda, et siis kõiki huvitavaid päriselt vaatama hakata (ehkki loen selleteemalisi postitusi alati huviga), aga siiski… Mul on oma lemmikud, need peavad olema alati otsast peale õiges järjekorras vaadatud ja otse loomulikult tuleb uusi osi igal nädalal netist tõmmata – kohe, kui need on kaugel ameerikamaal esimest korda eetris olnud.

Seoses Poisi sünniga oleme oma sarjarongist täitsa maha jäänud, vaid suurimad lemmikud Gossip Girl ja House on järje peal. America’s Next Top Model ka, aga see on mu sooloprojekt, Abikaasa kiikab vahel üle mu õla. Tal on oma sooloprojektid ka, viimane oli Farscape. Ja siis näiteks Kyle XY ja Smallville, mida me ühisele lemmikule Roswellile väärilist järglast otsides koos vaatama hakkasime, aga mina miskist hetkest enam ei viitsinud. Nende puhul kiikan mina vahel üle tema õla :P

Aga on veel Dexter, Weeds, Eureka ja My Family. Esimest kolme vaatasime vahepeal juba jooksvalt, aga nüüdseks oleme ühe-kahe hooajaga maas, My Family on alles poole peal.

Tahaks ikka järje peale saada. Mõtlesin, et vaataks järele ja paneks täpselt kirja, palju igast sarjast vaatamata on, äkki see motiveerib. Või vastupidi. Ma olen ausalt öeldes mõelnud nii Dexteri, Weedsi kui Eureka puhul, et peaks need ka äkki Abikaasa sooloprojektideks jätma (mida esimesed kaks alguses olidki, lihtsalt hakkasid mulle üle õla piiludes nii meeldima, et vaatasin tagantjärele kõik esimesed osad ise ära ja edasi juba koos), samas tahaks neile veel ühe võimaluse anda, sest no… Ikkagi meeldisid ju. Väga.

Dexteri eelmisest hooajast saime kaks osa vaadatud, edasi ei jõudnud. Seega on vaadata veel kümme viienda hooaja osa ja hetkel neli uut osa, see arv suureneb iga nädal. 14×50 minutit and counting.

Kuna Weeds on suvesari, siis sellest oleme juba kahe viimase suvega maas – seega vaadata on vaja viies ja kuues hooaeg, kokku 26 osa. 26×30 minutit.

Eureka on ka suvesari, aga seal, vaatan, on kolmas ja neljas hooaeg venitatud kahe suve peale. Seda vähem vaadata :D Kolmanda saime läbi, nii et ainult 20 osa neljandat. 20×50 minutit. Tegelikult võivad esimesed üks-kaks osa sealtki vaadatud olla, täpselt ei mäleta.

No ja siis veel My Family 6-11 hooaeg. Ma ei viitsi osi kokku lugeda, umbes kümme tükki igaühes, mõni siia-sinna. Ca 60×30 minutit.

Ja nii tahaks ju üldse mõnd uut ja põnevat sarja alustada! Liisi jutust noppisin tulevasteks välja Brothers & Sisters ja Revenge, neid tahaks näha. Ja just tuli meelde, et tahtsin ju Glee ka üle vaadata, see võiks täitsa minna. Aga seda kõike kindlasti mitte enne, kui kõik vanad sarjad on “eest ära” vaadatud.

Isegi telekast tunnen natuke puudust. Tantsud tähtedega eelmisel hooajal elasin ema juures ja avanes esimest korda võimalus seda vaadata, nüüd tahaks jälle, aga see on nii lollil ajal, et külla minna ei saa. Otsesaadet järgmisel päeval netist vaadata pole üldse see. No ja Kodutunne, see on ka netis kahenädalase viivitusega, tüüüüütu. Peaks jälle proovima, ehk saaks ikka digiboksi kuidagi arvuti taga ka tööle.

Pole midagi mõnusamat, kui õhtuti pärast laste magamaminekut kaisus üks-kaks-kolm osa head sarja vaadata. Ainult et muid asju tahaks ju ka arvutis teha, minul on näiteks vaja blogi aasta lõpuks ära kolida, ma olen oma graafikust nii maas, et ei tohiks siin sarjadele mitte mõeldagi.

Filmide list, mida vaadata tahaks, on ka üsna pikk, aga sellele ma parem ei mõtlegi.

Raske on see arvutisõltlase elu :D

  One Response to “Sarjasõltlase raske elu”

  1. […] pool aastat tagasi meie lemmiksarjadest. Võib öelda, et selle ajaga on seis mõneti […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.