Nov 012011
 

Ma lasin emal veel endale Loodusperest villased retuusid tuua, eks, maksid suts üle €40. Ja ma olin TÄIESTI kindel, et nüüd enam see kuu midagi ei osta.

Aga noh, täna juhtus nii, et mul oli linnas kosmeetik ja hambaarst ja ema sõidutas mind, sest tal oli samal ajal autopesu, aga ma sain omadega ruttu valmis ja auto kätte saamiseni jäi veel kolmveerand tundi vaba aega :P

Kuna ema oli Seppäläs, läksin ka sinna. Ja oi näe – kõik rinnahoidjad €9.95. Pesuga olid mul lood sellised, et rinnahoidjaid oli täpselt kaks – üks valge ja teine liiga suur. Valget pesu ma kanda ei armasta ja too teine sai ostetud liiga vara, kui rinnad polnud jõudnud normaalseks kahaneda. Ühtlasi pidin näkku vaatama tõele, et kaks last hiljem on mu B-korvist järele jäänud A-korv. That said, proovisin ma selga umbes kümme erinevat rinnahoidjat suuruses 80A, ostsin kaks neist ära ja olen sigarahul.

Üks on täiesti tavaline ja sile must, minu igapäevane lemmik. Eriliseks teeb asja see, et tegu on nö multiway braga – õlapaelad on äravõetavad ja kaasas on üks pikem pael, mille saab panna kukla tagant läbi. MIKS ma varem juba sellele ei tulnud, et sihukesed rinnahoidjad on olemas? Päevitusriided nagunii, aga see on teine asi… Ma pole siiani ostnud ühtki palja seljaga pluusi, kuna mulle ei meeldi ilma rinnahoidjata ringi käia ja tavaline oleks seal all jõle kole. Nüüd siis võin neid ilusaid pluuse osta.

Teine on ka must ja sile, aga hõbedase mustriga ja väga mõnus push up. Ei suutnud vastu panna, ostsin püksid ka juurde, olgu mul mõnigi komplekt.

Siis tuli meelde, et olin hiljuti ökofoorumist ühe raamatu kohta lugenud, mis huvi tekitas, ja ühtlasi avastanud, et see on nii Apollos kui Rahva Raamatus väga hea hinnaga. Kesklinnas on esindatud vaid Rahva Raamat, nii et suundusin sinna, otsisin raamatu üles, läksin kassasse maksma… Ja tee peal jäid ette pakkumine osta kaks raamatut €6 eest. Nojaa, sinna ma jäin kohe pikalt pidama.

Lõpuks lahkusin poest kolme raamatuga, ehkki oleks tahtnud tunduvalt rohkem osta. Saagiks siis Loodussõbralik majapidamine, mida ostma läksin (alghind veebis €17.10, ma maksin €6), lisaks Kohupiimavärv ja savikrohv (alghind €12.72) ning Ökokunst – loovtegevused eelkooliealiste lastega (alghind €15.91), mille eest maksin kokku €6. Oi, mulle meeldivad soodsad raamatud! Sain €12 eest kolm kõvade kaantega paksu raamatut, minu meelest väga hea diil. Eriti nende alghindu vaadates – elu sees poleks sellise raha eest osta raatsinud.

Ma olen ikka lootusetu raamatusõltlane :P

Aga ma parem ei ütle, kui palju raha meil nüüd järgmiseks kaheksaks päevaks on. Selle raha eest tuleb peale igapäevase söögi ostmise veel kuidagi Plika sünnipäeva pidada… Ma siin juba kalkuleerin, kuidas ise toorjuustu ja sellest kooki teha, maasikamoos on ju ka sügavkülmast võtta. Ja me nagunii otsustasime juba enne ära, et teeme seekord vaikselt, kutsume ainult perekonnad ja paar sõpra. Nii et küll saame hakkama!

  4 Responses to “Raha kulutada ma oskan, vol 2”

  1. kust sa selle Ökokunsti raamatu 6 raha eest said?

  2. ei oska lugeda ja rahvaraamatu kodukal ei näita soodushinda, sellepärast küsisingi :)

  3. Kirjutasin ju, et Rahva Raamat ja KAKS raamatut €6 eest ehk ökokunsti raamat maksis tegelikult €3. Lingid ka juures ja puha…

  4. Ohoh! Vaatasin ise ka, enam polegi! EILE veel oli! Ma mäletan täpselt, et vaatasin veebist, seal oli ühe raamatu hind €3. Mingi pakkumine, mis nüüd lõppes? Ei tea… Mine vaata poest :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.