Nov 112011
 

Jõudsin oma blogi üle vaatamisega sügisesse 2007, kus me muuhulgas Abikaasaga Marisel Pariisis külas käisime. Küsisin Mariselt üht fotot, tuli välja, et tema annab just viimast lihvi oma Pariisi fotoraamatule, arutlesime maast ja ilmast. Ütlesin, et järgmiseks peab ta kolima mõnda ägedasse kohta, kuhu poleks liiga kallis külla tulla. No Luxi poleks parimagi tahtmise juures saanud, terve perega oleks läinud ulmeline summa ja ega väikeste lastega ei kipu reisima ka.

Nostalgitsesime siis, kui hea oli Londonist Pariisi külas käia ja vastupidi. Ja siis torkas järsku pähe, et elu on ikka jabur küll – keskkooli lõpetades poleks me kumbki osanud undki näha sellest, et viie aasta pärast elab üks meist Londonis, teine Pariisis ja muudkui käime üksteisel külas.

Maris, kes juba keskkooli ajal giidina alustas, ütles, et ta ei kujutanud isegi seda ette, et kunagi lennukiga lendama peaks – toona olid piletid nii kallid, et keegi ei jõudnud neid endale lubada, kõik reisid olid bussireisid.

Ja siin me nüüd oleme. Lendamine on igapäevane (ärgem keskkonna aspektist praegu üldse lähene asjale, eks), välismaal elamine ka. Minul London, temal Pariis ja Lux… Kes teab, mis tulevik toob?

Imeline elu.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.