Nojah, november juba käes, oli ka tagumine aeg. Normaalsed inimesed teevad sihukesi asju vist tunduvalt varem 😛 Aga no aega polnud üldse, nüüd sai Abikaasa lõpuks vaba päeva võtta ja ilm oli ka kena, kutsus pere appi ja möllasid terve päeva õues. Mina olin koduperenaine ja lapsehoidja.
Nüüd on vaja veel prahti koristada ja põletada. Ja maad kaevata. Ja õunapuid tuleks vist ka kärpida 😀
Oi, kuidas ma tahaks praegu neid töid teha! Puid laduda, riisuda, oksi põletada ja muidu talu juures askelda. Seega, ma kadestan Sind 😉