Nov 122011
 

Kui ma blogi kolimisega ühele poole sain, arvutasin välja, et pean päevas vaatama üle 30 postitust, siis saan uue aasta alguseks valmis. Noo, vahepeal ma ei tegelenud mitu nädalat asjaga üldse ja nüüd, kus ma lõpuks uue hooga ette võtsin, on päevanormiks juba 40 postitust. Ja siis on veel “üle” 160 postitust, mis tuleb 10-20 kaupa lisaks päevanormile juurde teha.

Fotomajandus on kohutavalt aeganõudev, sest WP-s pole Bloggeri võimalust palju pilte korraga üles panna, et neile hiljem jutt vahele kirjutada. Saab kõik korraga üles laadida, jaa, aga siis peab neid sealt galeriist ikkagi ühekaupa postitusse lisama. Ühesõnaga eile istusin ma Pariisi postituse saja pildi otsas NAGU MINGI LOLL (tervitusi Daki naabrinasele :D), kulutasin kogu sellele kammaljaale mitu tundi ja kokku sain tehtud vaid 16 postitust 40-st.

Täna vaatasin üle need, mis eile tegemata jäid… Siis tänased… Ja siis veel 20 tükki. Nii et olen jälle järjel ja lisapostituste arv on kahanenud 140-ni. No lihtsalt hea rahulik periood oli, minimaalselt fotosid. Kolm postitust veel, siis jõuan 2008. aastani.

Selline tunne on, nagu sess oleks. Ootan uut aastat!

  2 Responses to “Karmid normid”

  1. eee… ma küll kuidagi eksportisin oma blogi ühe nupuliigutusega blogspotist wordpressi kunagi… sa kopipasted käsitsi?

  2. Ole nüüd…

    Kui ma kunagi prooviks online WordPressi kolisin, siis ta võttis importides kõik pildid ilusti kaasa. Nüüd oma serverisse kolides on pildid Bloggeri omad. Ehk et kui ma kustutan Bloggeri blogi (mida ma kavatsen teha), siis kustuvad ka pildid.

    Pluss veel see, et igal pool, kus võimalik, vahetan ma 400 küljepikkusega pildid 640 vastu. Nüüd küll tulebki kohe jälle see koht, kus enam pole võimalik, sest "päästetud" fotod saavad õige pea otsa, siis pean jälle Bloggeri omi kasutama. Mis samas tähendab, et ma pean nad sealt ükshaaval endale arvutisse salvestama, et WordPressi panna :D

    No mis seal ikka. Tuleb ära teha!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.