jee, palju õnne lume puhul 😀 Mina kusjuures olen päris päris õnnelik, et ta sel aastal meid nii hilja oma külaskäiguga kostitas.. see võiks nii märtsi alguseni kesta, siis võiks juba päris Eestimaa kliimaga rahul olla 😀
Lapsed möllasid tund aega selles lumesajus ja korralikus tuisus, aga tuppa minnes kostis ikka: "Ei taha tuppa minna! Ei taha tuppa minna! Ei taha tuppa minna!" Poeg oli õunpunaste põskedega pärast toas 🙂
jee, palju õnne lume puhul 😀
Mina kusjuures olen päris päris õnnelik, et ta sel aastal meid nii hilja oma külaskäiguga kostitas.. see võiks nii märtsi alguseni kesta, siis võiks juba päris Eestimaa kliimaga rahul olla 😀
küll see lumi kahe päeva pärast jälle sulanud on 🙂 aga jah…hirmsasti tahaks ikka valgeid jõule!
Lapsed möllasid tund aega selles lumesajus ja korralikus tuisus, aga tuppa minnes kostis ikka: "Ei taha tuppa minna! Ei taha tuppa minna! Ei taha tuppa minna!" Poeg oli õunpunaste põskedega pärast toas 🙂
Mäletan, et kui ma väike olin, siis oli enamasti minu sünnipäevaks (16.11) ikka lumi juba maas. Kliima ikka muutub nii kiiresti..
Londonis ei saa muidugi lumest unistadagi, loodan, et uuel aastal ikka paar nädalat kirmet saame, sest ma üsna igatsen lund ja päris talve.