Dec 212011
 

Avastasin, et pole juba viis päeva miskit kirjutanud. No päriselt ka, see lasteaias käimine kurnab mind sama palju kui Plikat. Või rohkemgi :P MINUL on veel raskem harjuda selle varase tõusmisega. Kell kaheksa peame ära minema, enne seda mina süüa ei suuda – pole esiteks isu ja teiseks ma vihkan kiirustades söömist. Aga see pole ka kuigi hea lahendus, et sööngi hommikust alles kell üks, kui lapsed on magama pandud.

Kodused rutiinid on sassis. Koristada, nõusid ja pesu pesta ei viitsi ja ei jõua. Pool ajast vedelen diivanil ja tukun. Kõige raskem on sundida ennast õhtul normaalsel ajal magama minema. Aga noo, ma teen edusamme. üks päev neli (no see oli isegi minu puhul ekstreem), siis kolm, siis kaks, eile juba enne kella ühte. Täna siis katsun kesköö paiku ja homme üksteist, siis peaks une pikkus piisav olema :D

Aga oma aega mul ju nii õieti ei jäägi. Ja blogi kolimisega ma ka siiski uueks aastaks ühele poole ei saa. Tegelesin asjaga liiga palju, väsisin üldiselt üle, nüüd lihtsalt ei tee mitte midagi, ignoreerin teemat. Panin uueks tähtajaks 25. jaanuar, aga see eeldaks, et ma siiski asjaga tegeleks. Üle kahe aasta on veel üle vaadata.

Lähen vist viskan nüüd hoopis pikali. Pesu pesemise võib homsesse lükata, koristamine on üle tähtsustatud ja süüa teha saab loodetavasti õhtul koos Abikaasaga. Näis, mis ma lastele annan, kui nad ärkavad. Kama maitseb ju kah hästi. Ja viimased õunad on veel alles.

  One Response to “Aeg lendab”

  1. Saad tööle minekuks natuke harjutada. Siis tuleb ka suure tõenäosusega hommikul vara tõusta :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.