Jan 202012
 

Veel hommikul oli kange isu edasi koristada, aga laste lõunaune ajaks oli see sujuvalt üle läinud. Niisiis pesin lihtsalt pesu ja hoolitsesin selle eest, et juba korras ruumid oma korra säilitaks, ülejäänud aja veetsin aga köögikombainide ja retseptide maailmas.

Mul on jälle kange küpsetamiskihk peal, tahaks teha igasugu asju, mis sisaldavad kakaod – šokolaadi-peedikook on plaanis ja igasugu šokolaadiküpsised ja… Homme saan maheringilt lõpuks jälle speltajahu ka, siis pole enam mingeid takistusi.

Leidsin ühest blogist mitu head ja lihtsat läätseretsepti, mis pole liiga võõramaised ega vürtsikad, täpselt minu maitsele. Taasavastasin riiulist Suure kiirete ja tervislike retseptide raamatu, mille ostsin eelmise aasta märtsis mõnusa soodushinnaga – €6.33, toona vaid natuke lehitsesin ja siis kappi unustasin, hakkasin seda nüüd jälle tudeerima ja seekord katsetan kindlasti igasugu asju. Seal on kõik kenasti aastaaegade kaupa ära jagatud, et saaks kasutada võimalikult hooajalist toorainet, üldine suunitlus on üsna mahe, kõik toidud on nii tervislikud kui kiirelt valmivad, kõlab hästi :D

Õhtu möödus täielikult pallide seltsis, jõudsin 55. tasemelt 68. tasemeni, see on mõnusalt keeruline, nii et olen juba tükk aega mänginud ja ikka edasi ei saa. Vähemalt raputasin teised mõneks ajaks kannult, päev-paar ehk on mureta. Ma olen muideks täpselt pool mängu ära mänginud, leveleid peaks kokku 134 olema. Vaatasin järele, mängima hakkasin 28. detsembril ehk veidi üle kolme nädala tagasi, päris hea tulemus! Mõnus oli üle pika aja naudinguga mängida ja tunda, et on midagi uut, et on põnev ja ma liigun ka edasi. Praegune tase on endiselt väljakutse, mitte tüütu kohustus, milleks kujunes 52.

Abikaasa on praegu 49. tasemega jännis, ma irvitasin ja ütlesin, et kui ära teeb, siis 52 ja 55 on veel hullemad.

Jajaa, ma annan endale täiesti aru, et minu pallijuttu on kröömikegi huvitav lugeda vaid neil, kes seda mängu ise mängivad, aga no ma eeldan, et teised libisevad lihtsalt silmadega üle.

Ühesõnaga koristusrindel muutusteta. Vaatame, kas homseks on kihk tagasi – sundida ennast väga ei viitsi, samas liiga pikka vahet ei julge ka sisse jätta, sest tegutsemine iseenesest tekitab muudkui energiat ja hoogu juurde, ei tahaks tsüklist välja langeda.

Lõpetuseks fotosüüdistus ühest Poisi akrobaatilisest magamispoosist:

  2 Responses to “Puhkepäev”

  1. Tere Tikker! Jätan ka endast märgi maha. Avastasin su blogi mõned nädalad tagasi ning lugesin kõik alates algusest läbi. Nüüd on kohe kuidagi kurb tunne, nagu mõnikord siis, kui mõni hea raamat läbi on saanud. Positiivne on muidugi see, et saab hakata igapäevaselt järge ootama, kuid mõnusad mitmetunnised blogimaratonid on selleks korraks läbi. Ning mida ma selle kõige kohta öelda oskan? Sa olen INSPIRATSIOON!
    Kõike ilusat teie perele!

  2. Oo, mul on au olla inspiratsioon. Mulle väga meeldib, kui ma saan natuke teisigi positiivses suunas mõjutada :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.