Feb 142012
 

Aktsent on mõnus :)

See oli meeldiv, et sari algas alles sealt, kus kümme tükki oli ainult alles, ei näidatud castingut ja muud taolist ajaraiskamist, kohe asja juurde.

Ma ei tea, kui suure nihkega nende esimene hooaeg USA omast eetrisse läks ega viitsi ka uurida, aga täpselt nii, nagu USA esimeses hooajas näidati mõõtmist-kaalumist ja tehti bikiinideppi, oli see ka Austraalia omas. Minu mäletamist mööda USA variandis noid asju edaspidi ei näidatud (usun, et eetriväliselt tehti ikka) – eks näis, kuidas Austraaliaga läheb.

Saatejuht on kohal ka pildistamistel, Tyra küll enamasti polnud. Üldiselt on see kohtunike pool seal rahulikum, pole nii hulle isiksusi ja rõhutatud välimusi ja kiikse.

Ülesanded on ka senini normaalsed olnud, ei miskit ülearu idiootset, nagu see USAs viimasel ajal kombeks.

Kui lõpus hinnatakse ja üks välja saadetakse, siis igaühega räägitakse privaatselt, USA versioonis tõmmati ikka teiste nähes liistule.

Aga ma olen ainult kaks osa ära vaadanud, nii et mingeid põhjapanevaid järeldusi ei saa siit muidugi eeldada :P

  2 Responses to “Esimesed muljed Austraalia modellidest”

  1. Kust sa neid vaatad? :D St ilmselt tõmbad maha, aga kust? Mina nagu ei leia…. :(

  2. Pane lihtsalt Google'i otsingusse Australia's Next Top Model _hooaja number_ torrent, siis leiad.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.