Ja jälle otsast peale Leave a Comment / By Tikker / 16. March 2012 Ei mingit glamuuri, ausõna. 155. tase sai tehtud ja nüüd olen uue osa esimesel tasemel. SEE EI LÕPPE IIAL 😀