Öised võtted 1 Comment / By Tikker / 20. March 2012 Läksin korraks magamistuppa ja irvitasin, sest Plika magas, koivad laiali, täpselt keset meie voodit. Poisi voodisse piiludes sain veel rohkem naeru pugistada – ta oli voodi kõrvalt pesurestilt kistud asjadest endale mõnusa pesa teinud.
😀
Aga magav laps on ikkagi kõige armsam laps 🙂