Öised võtted – kaks tundi hiljem

Ja pange tähele pisikesi jalgu all vasakus nurgas 😛

3 thoughts on “Öised võtted – kaks tundi hiljem”

  1. Ainult teie majas 😀

    Ja palun selgita, kuidas su fotoklõps lapsi üles ei aja ja kas teed neid pilte pimedas välguga või mismoodi? Ma ei julge oma magavat last tuppa öösel niisama piilumagi minna, kuna kardan ta üles ajada, et peale seda ennast maapõhja kiruda.

  2. Soolalamp põleb toas, see on ainus valgus. Klõps on vaikne ja välk pole siiani lapsi üles ajanud. Kui nad ikka juba mitu tundi maganud on, siis on uni sügav 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top