Ja palun selgita, kuidas su fotoklõps lapsi üles ei aja ja kas teed neid pilte pimedas välguga või mismoodi? Ma ei julge oma magavat last tuppa öösel niisama piilumagi minna, kuna kardan ta üles ajada, et peale seda ennast maapõhja kiruda.
Soolalamp põleb toas, see on ainus valgus. Klõps on vaikne ja välk pole siiani lapsi üles ajanud. Kui nad ikka juba mitu tundi maganud on, siis on uni sügav 🙂
Ainult teie majas 😀
Ja palun selgita, kuidas su fotoklõps lapsi üles ei aja ja kas teed neid pilte pimedas välguga või mismoodi? Ma ei julge oma magavat last tuppa öösel niisama piilumagi minna, kuna kardan ta üles ajada, et peale seda ennast maapõhja kiruda.
Soolalamp põleb toas, see on ainus valgus. Klõps on vaikne ja välk pole siiani lapsi üles ajanud. Kui nad ikka juba mitu tundi maganud on, siis on uni sügav 🙂
Peaks ka siis ikka julguse kokku võtma, kuigi kahtlen, et mulle sama meeleolukad pildid avanevad 😛