Mar 222012
 

Eternal Isles kuues tase on täielik k*pp ja ehkki ma sain Nadjalt teoreetilisi nippe selle ära tegemiseks, see praktikas ei õnnestunud. Nüüd on punktid otsas ja ilma abivahenditeta seda nagunii ära ei tee, sestap tundus olukord üsna lootusetu.

Aga Nadja ütles just, et 300 tähekese täis saamisel saab ka 50 000 punkti, mul oli alles 242 tähekest. Hakkasin siis algusest peale neid tasemeid tegema, kus kolm tähte veel täis pole, sain kaks tükki juurde ja kaheksanda elu! Vot siis, jälle targem.

Eks ma siis teen nüüd neid esimesi tasemeid kolme tähekese peale, kuni 300 täis ja siis jätkan sealt, kus pooleli jäin.

See ei lõppe iial :P

  3 Responses to “Pallirindel”

  1. olen oma tutvusringkonnast/mängukaaslastest ainus, kes selle 6nda läbi on saanud. Nüüd istun 10ndas. Ja muid nippe ei olegi, kui et mäng peab ise sulle helde käega head pallid jagama…seda taas ootangi :) Jõudu ja kannatlikkust :)

  2. Jajaa, kui ma õigesti mäletan, siis Nadja tegi kuuendat nädala ja kümnendat kaks nädalat (või oli vastupidi?), andis kümnendaga lõpuks alla ja tegi siis esimese korraga ära.

    Ja nüüd on pallid maas, mis tähendab, et uusi tasemeid lisatakse. Nadja teab, ta käib nende foorumis lugemas.

    Ise istun rõõmsalt koos kahe sõbraga kuuendal tasemel edasi ja niipea sealt ilmselt edasi ei pääse :D

  3. ojaa.. see kuues on üsna nutune asi küll. iseenesest positiivne, sest tekitab sellise frustratsiooni, et väga ei kipugi enam neid palle mängima ja nii jääb muu elu jaoks rohkem aega :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.