Apr 032012
 

No täielik ikaldus, noh, Austraalia seitsmes hooaeg on veel vaadata ja siis ongi kõik. USA viimane hooaeg on nii nõme, et vaatan seda muu tegevuse kõrvale ja eriti ei viitsi üldse (praegu näiteks ootab kolm osa vaatamist).

Kangesti tahaks UK versiooni näha, aga mul on õnnestunud ainult kuues hooaeg skoorida, ülejäänutel lihtsalt pole jagajaid. Mingit netist vaatamise varianti pole ka leidnud, no jumal küll, kui need oleks DVD peal, ma äkki isegi maksaks :D Aga no pole ju… Vist.

Ühesõnaga ikaldus. Kas ma tõesti hakkangi vaatama kuuendast hooajast? Meeleheitlikult ringi googeldades lugesin mingi hooaja võitja nime kah kogemata ära, mis on muidugi eriline feil.

Sõltuvus, ausalt. Kui USA oma tõesti nii allakäinuks jääbki, et seda üldse vaadata ei kõlba, siis vähemalt kord aastas tuleb Austraalia uus hooaeg ikka – nii paljugi lohutust.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.