Apr 042012
 

Vaatasin just ära kõige viimase ehk seitsmenda hooaja esimese osa ja olen juba ette vaimustuses :P

Kui ma esimest hooaega vaatama hakkasin, siis vajas veidike harjumist, sest mõned asjad olid USA omast veidi erinevad. Harjumine läks aga kiirelt ja õige pea ma pigem nautisin neid erinevusi.

Seda olen kunagi varem maininud, et alguse poole näidati väga julgelt alastistseene, seda pole enam nagu olnud. See selleks, lihtsalt tuli meelde.

Saatejuhte on olnud kolm. Viimane neist, Sarah, on kõige kauem vastu pidanud (kolm hooaega vs Erica ja Jodhi kaks) ja meeldib mulle kõige rohkem ka. Mulle jäi küll kuskilt silma, et teda nimetati endiseks, see vist tähendab, et kaheksandal hooajal on juba uus? Eks näis.

Ülejäänud kohtunikud on algusest peale samad ja kõik kolm on väga lahedad. Igaühel oma iseloom ja pole suu peale kukkunud. Charlotte’il on mõnus iroonia ja Alex Perry “expensive” – klassika :D

Need nö mentorid/stilistid, no teate, nagu see blond Mr Jay USA variandis, on ka hästi mõnusad olnud. Kolm erinevat – esimese kahe hooaja Michaelit ma enam isegi ei mäleta, aga Jonathan (3-5. hooaeg) ning Josh (6-7) on mõlemad ägedad.

Üldiselt tundub kogu sari mulle kuidagi… Ehtsam. USA oma oli alguses mõnus, aga mida edasi, seda ülepingutatum ja võltsim. Austraalia omas paistab saatejuht siiram, osalised ja juhtumised ka. Ma ei tea, võib-olla ma olen lihtsalt kallutatud või pime ja nad on sama võltsid kui USA omad :P

Ma rõõmustasin iga hooaja alguses, et castingu näitamisele aega ei raisatud, vaid kohe asjaga pihta hakati, nüüd seitsmendas hooajas oli esimest korda casting ka – 100 -> 50 -> 30 -> 20 tüdrukut. Ja jumala lahe oli, üldse polnud igav. Kohe põnev oli jälgida.

Kõige parem hetk esimesest osast – üks tüdrukutest oli poolenisti erksiniste ja poolenisti neoonroosade juustega. Temalt küsiti, kaua tal see roosa pea olnud on. Ah, kaks ja pool aastat, mul oli lisaks lilla osa ka, aga sellest ma sain lahti – see oleks teie jaoks liig olnud :D Oi, ta on mul praegu lemmik ja sai finaali ka – muidugi 20-st saab järgmises osas 16, loodetavasti ta peab kaua vastu, ma kohe tahaks näha, mis temaga makeoveril tehakse.

No igatahes, ma soojalt soovitan Austraalia modelle kõigile modellifännidele, kes kunagi USA versiooni nautinud ja nüüd selles pettunud. Kui seitsmes hooaeg läbi saab, siis võtan ette hoopis Kanada modellid – ma poleks ise neid otsida osanudki, aga viimases USA osas mainiti, et on olemas… Ja krt, ma lugesin just täitsa kogemata ühe võitja ära, see on küll halvasti. Aga no mis seal ikka.

UK modellidega on endiselt kehvasti. Kui ma midagi välja ei mõtle, eks siis vaatan kuuenda hooajagi ära. Aga sinnani on veel neli hooaega muid modelle, ehk suudan vahepeal välja mõelda, kust ülejäänud UK omad saada.

Varsti olen ekspert valmis :D

  3 Responses to “Austraalia modellid on ägedad!”

  1. No ma ei suutnudki seda USA käesolevat hooaega vaadata rohkem kui 2 esimest osa ja jätsin pooleli ja üldse ei kisu isegi taustaks vaatama. Kunagi vaatan hooaja finaaliosa ära, saan teada, kes võitis (ja loodan, et see on britt) ja aamen. Nii närvi ajab, et ajab lausa vägivaldseks :)

    Aga Sinust innustust saanuna julgen ehk Ausside versiooni vaadata :)

  2. Kusjuures USA viimane hooaeg on tibake paremaks läinud – esimesed osad olid tõesti õudsed, aga viimase kahe puhul ma isegi vaatasin huviga. Nii et kõik pole veel kadunud… Õigemini – eks näis, kuidas edasi :P Otse loomulikult olen ka brittide poolt.

  3. Ma jõudsin just 13nda hooajani ja seni on küll aina hullemaks läinud. Mis värk Tyral selle prantsuse vms aktsendiga on?? Jubedalt käib närvidele…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.