May 112012
 

Täitsa lõpp, juba on reede käes ja reisimuljed ikka kirja panemata.

Teisipäeval olin reisiväsimusest üsna laip ja kogu järele jäänud energia kulus otse loomulikult lastele. Kolmapäeval elasin tavalisse ellu sisse, üritasin kodu korda saada, mis minu äraoleku tõttu paratamatult tavalisest rohkem sassis oli.

Kolmapäeva õhtul tuli mulle eksprompt külla onutütar Tartust, kes pidi algselt neljapäeval tagasi minema, kuna ilm oli aga nii mõnus ja jutt ei tahtnud kuidagi otsa lõppeda, siis läks ta selle asemel hoopis täna hommikul. No ja kellel siis aega arvutis istuda on, kui külaline majas :D

Arvutis sai tegelikult mõlemal õhtul üsna palju oldud, sest mitu olulist vestlust oli vaja maha pidada. Blogid jõudsin ka jooksvalt läbi lugeda, aga muuks tõesti energiat ei jagunud.

Igatahes luban pühalikult, et hakkan täna laste lõunaune ajal reisijuttu kirjutama, sest muidu läheb kõik mõnus tõesti meelest ära.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.