Jun 062012
 

Käisin hambaarsti juures, tulin koju tagasi, läksin õppesõitu, tulin koju tagasi, puhastasin ära laenatud turvatooli, et see omanikele tagastada… Abikaasa jõudis selle aja jooksul muude asjade hulgas teist korda seina pahteldada ja ahjult värvi eemaldamisega ühele poole saada.

Ema tõi lapsed viie paiku natukeseks koju – Abikaasa õemees oli lastega meie pool ja Tage tuli oma plikaga ka külla, nii et terve õu oli lapsi täis. Paar tundi mängimist ning siis läksid kõik koju – ema viis meie lapsed jälle enda juurde. Ei mingit probleemi, rõõmsad lapsed läksid autosse, “vanaema juurde tuttu”.

See on küll Plika seljakott, aga Poiss ei nõustunud seda tema kätte andma. Tema tudumõmmi ju.

Mis nii viga elada! Milline õndsus, et Poiss on lõpuks ka suurem ja iseseisvam! Ei ole enam mingit tissi, magab toas, käib potil… See viimane on üsna uus teema, nii paarinädalane, nii et õnnetusi mänguhoos ikka juhtub, õues ja uneajal on mähe all. Aga ööunest olid mõlemad lapsed ema juures näiteks kuivalt ärganud. Vanavanemate juures olemine mõjub hästi :D

Abikaasa lihvib nüüd ja siis värvib – kui remonditöödega ühel pool, läheme vist välja. Kutsuti ja on ka imepärane võimalus seda kasutada.

Ilus elu.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.