Kellel vedeleb kuskil mittetöötav Nokia 5310?

Mu ustav telefon käis remondis ja sai pärast ulatuslikku juppide välja vahetamist ilusti korda. Andsin parandusse varuosadeks ka Abikaasa õe sama katkise telefoni, millest osa läks minu oma sisse.

Aga nüüd on uus jama. Nuppudega oli selline lugu, et ühel telefonil töötas sisselülitamise nupp harva, teisel ei töötanud seesama nupp üldse. Kuskilt sai meister kolmanda nupuplaadi, mis oli ka kasutatud, aga sellel nüüd ei tööta pool ajast nupurida 7-8-9.

Nüüd on mul valik, kas maksta €17.50 uue plaadi eest (kuna kogu senine remont läks kokku €26, pole ma sellest arusaadavatel põhjustel erilises vaimustuses), oodata, kuni nad mulle kasutatud töötava plaadi leiavad või see ise kuskilt skoorida.

Nii ma siis mõtlesingi siin maha hõigata, äkki kellelgi juhtumisi vedeleb mõni mittetöötav 5310 sahtlinurgas – suure tõenäosusega on sel mingi muu viga, nii et nupuplaat oleks korras, mis tähendab, et mina saaks oma vajaliku jupi kätte…

No loota ju võib, eks! Ma ei saa praegu pool ajast arvutada ega normaalselt meelespäid panna… Tüütu! Aga €17.50 ikkagi maksta ei taha. Telefon on samas nii armas, et sellest ka loobuda ei taha, see on ilus ja täidab mu vajadused ideaalselt.

2 thoughts on “Kellel vedeleb kuskil mittetöötav Nokia 5310?”

  1. Täpselt sellise ma kunagi tellisin isegi, aga see on ikkagi ainult kest – see, mis nupud reaalselt TÖÖLE paneb, on kesta all. No nagu arvutiklahvidel on peal plastikust osa ja selle all muu… Iseenesest ma peaks vist uurima, äkki saaks ma sellegi jupi ise Ebayst odavamalt.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top