Ema kutsus mind eelmise postituse peale oma riidekappi puistama 😀 Pükste pikkus ja kinganumber on meil erinev, aga kõik muud suurused üsna samad. Mul on nüüd terve kotitäis “uusi” riideid – 12 pluusi, kaks paari põlvpükse, kaks jakki, kleit, seelik ja veel mõned asjad. Enamikku neist poleks ma poest ilmselt ise ostnud, aga emal on väga hea maitse ja igatahes on mul nüüd vaheldust enam kui piisavalt.
Kui ma nii väsinud poleks, teeks pilti kah. Aga ma tõesti ei jõua 😀
Kahju et Sa nii kaugel elad! Muidu saaksid minu kappi ka revideerida. Pidevalt tostan taiesti korralikke riideid tanavale, kuna siin, Pariisis pole sellist second handi kaeparast kuhu viia. (Londonis oli mitu sellist kohta kodu ligidal). Eestisse ka ei jaksa tassida. Maitsed ju muutuvad ja ostmise ajal voib olla hoopis teine meeleolu mis kandmise ajal. Nii jaab palju riideid, vahel taiesti uusi kappi lihtsalt seisma ja oleks nii tore, kui keegi teine midagi endale avastaks. Kui Pariisi satud, siis anna kohe teada! Sinu sobranna Marise kaik siin oli kyll yks suve parim nadalavahetus!
Parimad tervitused,
Kristina