JEE!

Sain LÕPUKS 170. taseme tehtud. Peaaegu kaks nädalat nägin vaeva! Punktid said vahepeal otsa, nii et proovisin tükk aega ilma abivahenditeta, aga kolmanda osa lõpp oli nii kirves, et mina seda ilma lisaaukudeta laes tehtud ei saanud – pallid said alati enne otsa, kui üheksa auku lahti tehtud. Paar päeva tagasi otsustasin, et kuna päevalevelitega on punkte kenasti kogunenud, tuleb hakata jälle lakke auke ostma… Ja nii lõpuks tehtud saigi. Äge 😀

1 thought on “JEE!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top