Tahaks praegu Londonis olla 1 Comment / By Tikker / 23. October 2012 Skyfalli esilinastus on! Vaatan siit otseülekannet… Oeh. Ma pole eriline masside fänn, aga selles rahvamassis oleksin hea meelega! Kohe hakkab Õhtusöök viiele ja Daki teeb süüa, nii et mul on varsti vaja korraga KAHTE asja vaadata 😀
Ma ka vaatasin õhtusööki…