Nov 272012
 

Meil on lastel praegu kahe peale üks vihmavari. Ostsin kunagi Segasumma komisjonikauplusest nii umbes €1 eest Plikale, aga nüüd on Poiss ka selles vanuses, et kangesti tahaks oma. Kuna tema on nooremana pigem rahul, kui saab vana endale ja see roheline kilpkonn on poisile igati sobilik, siis lubasin Plikale, et tema saab kunagi uue. Varem ta rääkis, et tahab mesilastega, täna teatas, et tahaks liblikatega.

Mitte et mul oleks kavatsust nüüd kohe midagi ostma hakata, aga niisama huvi pärast googeldasin ja leidsin selle lehe. Kui elaks Londonis, telliks küll kohe ära :P Siia tellides tuleks raudselt krõbe postikulu (summa jääb küll alla 200 NOK, nii et oleks maksuvaba), pole mõtet jamama hakata – loodan ikka koha pealt midagi mõnusat leida. Ega kiiret ega reaalset vajadust ju pole, see oleks nagunii rohkem mängimiseks.

Aga ikkagi, need läbipaistvad piltidega vihmavarjud seal lehel on NIIIIII lahedad. Ma telliks sealt kohe umbes neli erinevat :D Isiklik lemmik on muidugi lepatriinud, aga lambad on teine suur lemmik ja safari, dinosaurused, pardid ja konnad on ka ägedad :D Ja kindlasti midagi veel. Kusjuures mesilased, muidu mu suured lemmikud, seal nii palju ei meeldigi – kuidagi liiga plass kollane mu maitsele, võiks tiba säravam olla.

No lihtsalt… Lapsik vaimustus ilusatest asjadest. Mis siis, et ostma ma ise ei hakka.

Mh. Kusjuures TÄIEGA on kiusatus! Mulle hullult meeldib, kui lastel on sarnased asjad :D Nii äge oleks, kui nad kõnniks ringi selliste vihmavarjudega… Bergenis sajab ju tihti ka :P Aga noh… Raha on ikkagi nii vähe, et ei hakka praegu sellega jamama. Ise tellides peaks maksudest pääsemiseks kaks eraldi pakki tellima, nii et variant oleks kellegi juurde Londonis, kes siia edasi saadaks (kingituste puhul on kuni 1000 NOK maksuvaba)… Ei hakka jamama… Eksju… Imetlen niisama pilte.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.