Soolikas umbes

…kirjutamise soolikas siis 🙂

Pole lihtsalt mitte midagi asjalikku teinud, tuju pole kõige parem, auto- ja rahajamad lähevad järjest hullemaks. Auto on kõige kurja juur, kui see oleks normaalne, oleks rahaline pool täiesti norm seisus, praegu aga… Noh, ehk ikka laheneb kuidagi see värk.

Tahtsime homme Külli juurde pesu pesema minna, aga neil läks täna pesumasin tuksi. Murphy või mis. Muud pole midagi, aga Abikaasal saavad ilmselt varsti puhtad riided otsa…

Kui blogis viriseda, siis lähevad asjad reeglina paremaks. Loodame, et töötab seekord ka 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top