Võeh

Võiks ükskord meeles pidada, et 38 palavik võib tähendada küll vatist väsimust, aga õige pea lisandub sellele seljavalu ja halvemal juhul ka peavalu.

Ma olen terve päeva siruli olnud – alguses diivanil, pärast laste magama panemist jäin natukeseks Poisi voodisse, siis kolisin ümber oma voodisse. Selline tunne oli, et magada pole õieti saanud, kogu aeg on vastikud külmavärinad – teki all palav, ilma tekita jube külm. Selg valutab, pea valutab, sees keerab…

Kui Abikaasa nüüd tööle minemiseks ärkas, tuli mul järsku tunne, et peaks midagi sööma, päevane menüü piirdus tassi tee ja pooleteise keedetud munaga. Vett ka muidugi… Nüüd siis lisaks üks pirn.

Tegelikult see siruli olemine on ikka aidanud ka, enesetunne on praegu ikka tibake parem, kui oli õhtul kell üheksa. Aga siiski päris kehv ja Abikaasal on homme (tema jaoks on täna :D) toiduring, mis tähendab, et teda pole ja teisipäeva magab ilmselt maha. Ja meil pole midagi süüa, sest ma ei viitsinud laupäeval poodi minna 🙂

Ah, küll saab. Ma usun, et juba hommikuks on olemine tunduvalt parem.

PS. MrsB-l on äge giveaway – film oli väga hea ja raamatut tahaks ka lugeda. Homme vast võtan ennast nii palju kokku, et kommenteerin ka. Igal juhul soovitan teilegi!

1 thought on “Võeh”

  1. Kiiret paranemist! Mul endal ka usna sant olla praegu aga onneks palavikuks pole veel lainud. Muidu ei kurdaks aga maratoni treengingplaan on paika pandud ja peaks nagu kohe tana kovasti jooksma hakkama 😐

    See raamat muuseas on enam vahem filmi kokkuvote – mingit uut ja groundbreaking infot seal pole, ainult retseptid, jne. Lihtsalt hoiatan kuna oled juba filmi nainud 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top