Feb 272013
 

Modellidel tuleb kohe varsti 20. hooaeg. Mõtlesingi, et huvitav, mis jabura uuenduse nad selleks puhuks välja mõtlevad. Täna läksin uurima, millal uus hooaeg ometi alustab (eelmisel aastal hakkas veebruari lõpus) ning avastasin, et seekord on võistlustules mitte ainult tüdrukud, vaid ka poisid. Noo, see on küll täitsa mõnus vaheldus.

Eh, ma Tyrat tegelikult ammu ÜLDSE ei kannata, nii õudselt võlts tundub, aga vaatamata jätta ka ei saa :P

Vaatan, et UK ja Austraalia hooajad on olnud kord aastas ja suvel. Austraalias oli viimati 2011, ei tea, kas tuleb veel edaspidi ka, aga UK, ma usun, jätkab küll. Kanadas oli viimane 2009, Uus-Meremaal 2011 (aga see oli nii halb, et täitsa jube kohe).

Oleks, et Austraalia jätkaks, nad olid mu lemmikud. Briti versioon meeldis ka. Kanada ja Uus-Meremaa, not so much, ehkki kui uusi hooaegu tehtaks, vaataks vist ikka.

Hobi ja väikest viisi sõltuvus, ei saa üle ega ümber.

PS. Kui ma toda Kodutunnet vaatasin, siis mõtlesin kohe, et see tšikk on täiesti modellimaterjal. Miskit tarkust on mulle sellest suurest modellide vaatamisest külge jäänud kah :D

  3 Responses to “Läheb põnevaks”

 1. Oh, ma täiega mõistan seda sõltuvust :)

  Kui viimati vaatasin, siis austraallastel peaks pärast uue saatejuhi otsinguid järgmine hooaeg eetrisse jõudma 4. juunil, brittidel ja uusmeremaalastel ka sel aastal. Aga ameeriklasi näeb vist nüüdsest ka ainult korra aastas, tundub.

  Peab ikka kuskilt mingid Saksa või Hispaania variandid ka välja kaevama :D

  • Tänud info eest, ise ju uurida ei viitsinud – nüüd tean, et on, mida oodata :D

   Mina kahjuks peale inglise keele midagi ei mõista, seega rohkem variante enam pole. Õudselt äge oleks vaadata mingi eriti x-riigi modelle, ma kunagi wikis vaatasin kõiki maid, kus see olnud on, neid oli ikka palju… Oh, ja ei tea, kas EESTI ka teise hooaja teeb :D Esimest küll netti ei pandud, nii et kui nüüd teine tuleks, siis kohe ei teakski, mil viisil sellest osa saada.

 2. Modellisaateid ei vaata väga. Mõned korrad olen lihtsalt juhtunud nägema. Seevastu Kodutunne on mul kõik osad nähtud :D Väga meeldib see saade ja paneb kaasa elama.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.