Apr 092013
 

Osta jaanuari lõpus piletid augustikuiseks suvepuhkuseks. Lase emal osta piletid kevadiseks Norra puhkuseks mai lõpus.

Saa kaks kuud hiljem teada, et Eesti kodu jääb juhtumisi suveks tühjaks, osta ära uued lennupiletid endale ja lastele mai lõpuks, sest low fare calendar näitab ju NII odavat hinda ainult sellel kuupäeval.

Avasta kaks päeva hiljem, et kuigi kalender seda ei näidanud, on täpselt sama odavad piletid ka kaks päeva varem sinu valitud kuupäevast, mil lendab tagasi Eestisse su ema.

Osta emale veel üks pilet endaga samaks päevaks, et ei peaks laste ja kohvritega üksi mässama.

Einojah. Väga palju kasutamata lennupileteid, ei muud. Ja Pärnu suvi.

  2 Responses to “Lennupiletikunn”

  1. Aastaid tagasi (ise kasutasin seda võimalust aastal 2005) sai lennukipiletite tühistamisel tagasi lennujaamamaksud. Ja see kehtis ka kõige odavama broneerimisklassi piletite kohta- öeldakse küll, et piletiraha ei saa tagasi, aga tollal see lennujaamamaksude kohta ei kehtinud. Hiljem pole seda proovinud ega asja uurinud, sest meie mittelendamised on kõik kindlustuse alla mahtunud. Minu kogemused on Estonian Airiga.

    • Nii, nüüd oli aega AirBalticu kodukal lugemas käia ja JESS! Lennujaamamaksud saabki tagasi, need on ligi €13 ühe inimese ja ühe otsa kohta, nii et super! Ise poleks vist selle peale tulnudki, suured tänud!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.