Dec 012013
 

marco tozziNo ei saanud ju selliseid iludusi poodi jätta! Pole oluline, et kanda saan neid alles järgmisel kevadel :P

Muud kraami ostsin ka :) Meiki näiteks ja tibake muud ka. Eks näis, millal ma üles pildistamiseni jõuan. Kingad (saapad?) leidsin õnneks netist, endal normaalset pilti teha ei õnnestunud.

Nüüd on hirmus väsimus, koristada ei jõua, lahti pakkida ei jõua, Plikal on palavik, nii et tema hoidmise ja samal ajal tööl käimisega tuleb ka tegeleda… Argipäev.

Sellegipoolest oli mõnus korraks argipäevast põgeneda. Kaks nädalat veel ja siis läheb kergemaks – saab jälle mõnda aega vastutust jagada ning haiguste puhul lapsehoiu probleemi ei teki.

  3 Responses to “Selle reisi parim ost”

  1. Lihtsalt imelised! Just paraja kontsaga ka! Kus selliste iluduste omanikuks saab?

    • Mina ostsin Kristiine Keskuse Shust, aga näiteks Pärnu Shu poodides ma küll sihukesi näinud pole, ehkki olen neis viimaste kuude jooksul ikka paar korda käinud. Marco Tozzi omad, see on üks mu lemmikfirmasid, mõnusalt mugavad jalatsid. Ja see 6,5 cm konts on tõesti ideaalne, mul on ühed mustad kingad ka täpselt sama kõrged ja ei väsita.

  2. Ilusad!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.