Dec 022013
 

Sattusin lugema artiklit ja kommentaare ja no issand küll, mida inimesed välja ei mõtle. MIS asjade üle veel viriseda annab? :D Tõsi on muidugi see, et ma pole ebameeldivate teenindajate otsa sattunud, samuti pole kunagi ostukontrolli ajal šokolaadist ilma jäänud. Siis ehk viriseks kah :)

Ma olen suvest saati ainult iseteenindust kasutanud ja minu meelest on see geniaalne. Nojah, alkoholi ostes tibakene tüütu, aga üldiselt nad eemaldavad piirangu üsna kiirelt.

Ostukontrollid on ka jah tüütud, aga šokolaad on sellele geniaalne lahendus. Nojaa, mõne jätab võib-olla külmaks, aga minul on küll alati hea meel.

Enamasti panen ma poes käies asjad õlakotti, nii et ostukontrolli ajal laon sealt ise kõik letile. Keegi pole kunagi kotti vaatama tulnud, nii et põhimõtteliselt see ostukontroll vargusi mu meelest küll ei takista :P Mul endal pole kunagi ühtki hooletusviga olnud, no ma olen ka äärmiselt pedantne ja täpne inimene. Ja no ma ei saa hästi aru, kust need vead peaks üldse tekkima – ma võtan asja, piiksutan, panen kotti. Järjekord üks ja lihtne.

Eile Tallinnast tulles oli õlakott nii täis, et toitu sinna ei mahtunud, panin kõik kraami riidekotti ja tuligi ostukontroll – oli vähemalt mugav kogu kott kassalindile tühjaks kallata. Õlakott, muuseas, oli täis Prismast ostetud sussi sisse panemise nänni :D Aga nagu öeldud, ega nad ju ise kunagi kotis sobramas ei käi. Mul oli otse loomulikult tšekk ka olemas, nii ehk naa poleks miskit juhtunud.

Igatahes… Mina olen selle süsteemi fänn. Ostukontrolle on nii neli-viis-kuus selle aja jooksul kindlasti olnud, aga mis siis – ŠOKOLAADI saab ju :D Ainus soov on see, et need ei satuks ajale, mil endal eriti kiire on. Eile näiteks võttis ohkama. Aga mis seal ikka, eks.

Jube mõnus on oma kottidega kiirelt minema saada, kui teised kassasabas passivad :P

  3 Responses to “Selveri iseteenindusest”

  1. Kui mina seda ise teenindust kasutaksin siis ma vist küll varastaks enda teadmata pool oma kraamist. Kui pidevalt kasutaks siis harjuks selle võtad asja, piiks, kotti rutiiniga ära, aga kui ei siis minul ei ole meeles kõiki asju piiksutada. Viskan lihtsalt kärusse ja kõnnin edasi. Ma ei tea võib olla kui oleks mingi väike kott õlal siis oleks teine asi, aga ma ei suuda mu toidupoest ostetuid asju küll kuidagi õlal kanda seega kasutan ikka käru. Pärast siis uuri mis piiksutatud ja mis mitte igavene jändamine.
    Meil õnneks kassades pikki järjekordi ei ole seega mina eelistan klassikalist stiili :)

  2. Mina kiidan ka seda iseteenindust väga. Mulle meeldib küll kassapidajaga suhelda ja ma ei tahaks, et inimestel töö kaoks ja nii edasi, aga kuna ma lähen tihti vaid kahte asja ostma ja kassades on NIII pikad järjekorrad, on see ülimugav lahendus.

    Aga minul tekib probleem kaaluasjadega. Ma justkui teen ühe liigutuse ära (elik kaalumine ja kleepsutamine) ja siis võib jääda piiks tegemata. Viimasel ajal enam mitte, aga paar esimest korda küll juhtus nii. Alguses tuleb korralikum olla, nüüd on kõik juba käpas.

    Ostukontrolli olen ma väga palju saanud. Ma olen iseteenindust vast 10 korda kasutanud ja neli neist on ostukontroll olnud :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.