Kaks nädalat tagasi kirjutasin, et Plikal tuli esimene hammas välja. Täpselt nädal hiljem ehk praeguse seisuga täpselt nädal aega tagasi tuli ka teine. Seekord õnnestus mitte ära kaotada – hoidsime issile näitamiseks, misjärel sai padja alla pandud, kust hambahaldjas selle kiirelt kindlasse kohta ära viis ja 20-sendise asemele jättis 😛
Plika lemmiktegevus number üks on endiselt kirjutamine ja lugemine. Just kiikas üle minu õla, kui kirjutasin e-maili pealkirjaga “kena üllatus” ning luges mulle selle pealkirja ette – ühesõnaga väikesed tähed lähevad juba ka loosi.
Ja kui ma lastele ennist plastiliini kätte andsin, siis mida tegi Plika?
Et saaks ikka kirjutada, eks 😀

