Riidekappi piiludes

Kunagi, kui finantsid võimaldavad remonti teha, saab meil olema eraldi esik ja suuuuure garderoobiga magamistuba. Siis saab olema hea vaadata noid vanu pilte ja mõelda, kuidas kunagi pidime hakkama saama. Aga hetke reaalsus on näha allolevatel piltidel.

Köögis välisukse kõrval on väike nagi, mis oli algselt mõeldud külaliste jaoks. Tegelikult kasutame seda ikka ise 😛 Jalatseid on tavaliselt poole rohkem (laste omad ka) – need ei taha kuidagi ära mahtuda, aga jalatsiriiuli ostmiseni pole ikka jõudnud:

IMG_9673

Köögist läbi minnes jõuab koridori, kus on laste nagi ja mütsiriiul, suurem nagi nende välisriiete jaoks, mida parasjagu nii tihti ei kasuta (selle kohal on samuti mütsiriiul, aga pildile pole see miskipärast jäänud) ja riiul minu hooajaväliste kingadega:

IMG_9670

IMG_9659

IMG_9664

Laste riided on lastetoa kummutis:

IMG_9704

Kostüümid ripuvad eraldi:

IMG_9702

Selle tugitooli peale kogunevad riided, mis ööseks seljast ära võetakse. Hetkel on päev ja pidžaamad. Tavaliselt mitte küll nii korralikult kokku lapitud. Sussid ei ole ka enamasti korralikus rivis, vaid suvaliselt mööda elamist laiali 😀

IMG_9705

Magamistoa riidekapis laiutan täiega – kummaski ääres on mõned puud laste ja Abikaasa riietega, ülejäänud kõik minu omad 😀

IMG_9680

Lisaks on magamistoas kaks kuue riiuliga riidekappi, mille peal on veel kahe riiuliga kapid… Õnnis nõukaaegne sektsioon. Kuna Abikaasal on riideid tunduvalt vähem kui mul, siis tema kapis on lisaks rätikud, voodipesu ja üks segamini riiul, kuhu on eest ära kuhjatud igasugu suvalised asjad. Abikaasal on hetkel seega ainult kaks riiulit 😀 Aga varsti saab kolmanda ka endale, ma luban 😛

IMG_9678

IMG_9676

Minul on ülemises kapis kotid ja sukad, alumises kolm riiulitäit oma riideid ja kolm riiulitäit laste hooajaväliseid/sisse kasvamist ootavaid riideid, lisaks veel üks öökapisahtel pesu ja sokkide jaoks (mis, kui nüüd järele mõelda, on Abikaasal ka, aga seda ma miskipärast ei pildistanud… Hea ongi, seal on alati kohutav segadus :D):

IMG_9687

IMG_9694

IMG_9685

Pesukasti meie majapidamises miskipärast pole. Kuidagi iseenesest kujunes välja nii, et selle asemel on kaks suurt pesukaussi meie voodi all – ühes hele, teises kirju/tume pesu:

IMG_9699

IMG_9700

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top