Jun 152014
 

Reedel magasin kella poole kaheteistkümneni. Siis mõnulesin hommikusöögilauas, Maris tõi mulle Luxist remulaadi kastet :P

IMG_0849

Ilm oli äärmiselt muutlik – ühte tundi mahtus nii päikesepaiste kui vihmaladin. Mul oli plaanis väike teise ringi poodide tiir teha, mingi hetk mõtlesin, et üldse ei viitsigi minna, siis mõtlesin, et võiks ju ikka, aga sellise vihmaga vist pigem bussi, mitte rattaga… Vaatasin bussiaja välja, hakkasin minema, tol hetkel paistis aga päike jälle nii mõnusasti, et tõstsin ikkagi ratta välja ja läksin sellega. Üsna hästi läks – Ülejõele sain kuivalt, sealt Uuskasutuskeskusesse sõitsin vihmaladinas, sealt lasteaeda ja lasteaiast edasi koju paistis aga jälle päike.

Saak jäi tagasihoidlikuks, kõigest neli asja. Humanast must seelik (€5.39), Sõbralt Sõbrale poest heleroheline pluusike (€1), Uuskasutuskeskusest lilla seelik ja must valgetäpiline hiina stiilis pluus, mõlemad €2.50. Pildid on nagu tavaliselt pigem kehvapoolsed. No see roheline pluus on enam-vähem ok, aga must seelik paistab jube kortsus, lillal on värv kehv ja täpilisest pluusist pole üldse eriti midagi aru saada.

IMG_0858

IMG_0863

Lastel oli viimane lasteaiapäev, nüüd on kuu aega suvepuhkust. Abikaasal on kaks nädalat puhkust, juulis läheb ta tööle tagasi, siis saab minu ema kaks nädalat lapsi hoida. Mina olen ainus, kes sel suvel puhkust ei saa, aga ma olen viis aastat kodune olnud ja töötan neli päeva nädalas, kusjuures töö on nii suurepärane, et päevad mööduvad lennates ja rõõmuga… Nii et ma ei tunne puhkusest üldse puudust ka :) Reedest pühapäevani on ju igal nädalal ikkagi vaba.

Plika joonistas lasteaias pildi “Mida ma puhkuse ajal teen” – nagu näha, siis mängivad Poisiga palli. Pilt läks kahjuks koju toomisel kotis veidi kortsu, aga noh, pole hullu.

IMG_0853

Reede õhtul käis Maris külas veini joomas. Terve laupäeva oli mul pohmakas, nii et midagi eriti asjalikku ma eile korda ei saatnud :D Õhtupoole käisin lastega rannapargis, saime Marisega kokku ja hullasime tema koeraga. Lastel ja koeral oli lõbus, meil hirmus külm. Igal juhul väsitas see kõiki suurepäraselt – Poiss jäi kodus kell kaheksa magama, mina kell üheksa. Magasin 12h, ärkasin täna hommikul kell üheksa. Lapsed alles peale kümmet. Mõnus!

Tänane päev möödus grilli ja chilli tähe all, tähistasime väikestviisi tagantjärele Karini sünnipäeva. Pilti tehtud sai tunduvalt rohkem, aga enamikku me alles ootame :)

IMGP4212

IMGP4235

IMGP4259

IMGP4307

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.